DARZ BÓR

Moja firma

ZARZĄD OKRĘGOWY PZŁ W SZCZECINIE

DARZ BÓR

TERMINARZ CENTRALNYCH ZAWODÓW STRZELECKICH PZŁ w roku 2019

 

Lp.

Nazwa zawodów

ZO PZŁ (strzelnica)

Termin

Sędzia główny

Uwagi

1.

Puchar Browninga i Winchestera

Katowice

13.04.2019

S. Gąsienica

 

2.

Puchar Czeskiej Zbrojówki

Chodzież

27.04.2019

W. Kraiński

 OW

3.

Memoriał G.Wardyńskiego

Radom

27.04.2019

J. Borkowski

 

4.

Puchar Antonio Zoli & Nobel

Piotrków Trybunalski

04.05.2019

T. Skalski

 

5.

Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna

Leszno

11.05.2019

M. Maciejewski

 OW

6.

Puchar FAM Pionki

Tarnobrzeg

11.05.2019

B. Kaśnicki

 

7.

Parcour

Poznań

18.05.2019

M. Maciejewski

 

8.

Tarnobrzeski Puchar Wiosny

Tarnobrzeg

25.05.2019

St. Białek

 

9.

Puchar MTP

Poznań

25.05.2019

M. Świerczek

 OW

10.

Puchar PZŁ (mix)

Katowice

01-02.06.2019 

W. Marconi

 OW

11.

Ogólnopolskie Zawody Seniorów i Kapelanów

Kalisz

08.06.2019

W. Kobierski

 

12.

Puchar Normy

Tarnów

08.06.2019

M. Flis

 

13.

Puchar Gryfa Szczecińskiego

Szczecin

08.06.2019

W. Marconi

 OW

14.

Parcour

Bielsko-Biała Brzeszcze

15.06.2019

W. Marconi

 

15.

Puchar Kujaw

Włocławek

15.06.2019

P. Pełczyński

 

16.

Puchar Toruńskiej Katarzynki

Toruń

16.06.2019

T. Skalski

 

17.

Puchar Młynów Jelonki

Łomża

22.06.2019

St. Białek

 

18.

Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskich

Nowy Sącz

29-30.06.2019

S. Gąsienica

 OW

19.

Puchar Klasy C

Warszawa

29.06.2019

T. Skalski

 

20.

Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua

Koszalin

06.07.2019

M. Maciejewski

 OW

21.

Puchar Podlasia

Białystok

06.07.2019

J. Borkowski

 

22.

Nowosądecki Puchar Lata

Nowy Sącz/Krynica

06.07.2019

W. Szymanski

 OW

23.

Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej

Wałbrzych

07.07.2019

P. Hetmańczyk

 OW

24.

Puchar „Delta Optical”

Włocławek

13.07.2019

M. Świerczek

OW

25.

Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej

Jelenia Góra

20-21.07.2019

T. Skalski

 

26.

Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej

Katowice

13.07.2019

J. Adamczyk

 OW

27.

Parcour

Opole

27.07.2019

B. Kaśnicki

 

28.

Puchar Jezior Mazurskich

Giżycko

27.07.2019

M. Flis

 OW

29.

Memoriał Adama Kraińskiego

Gdańsk

03.08.2019

M. Ziomek

 OW

30.

Puchar Prezydenta m. Olsztyn

Olsztyn

10.08.2019

W. Kraśnicki

 

31.

Puchar Grodu nad Prosną

Kalisz

17.08.2019

P. Poraniuk

 OW

32.

Parcour okręgów górskich

Dłużyca Dolna

17.08.2019

T. Rybiński

 

33.

Warszawski Puchar Benelli

Warszawa

24.08.2019

S. Gąsienica

 

34.

Puchar Opolszczyzny

Opole

24.08.2019

P. Hetmańczyk

 

35.

Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej

Opole

31.08-01.09.2019

W. Kraiński

 OW

36.

Puchar Winobrania

Zielona Góra/Wolsztyn

08.09.2019

M. Ziomek

 

37.

XXV Turniej Chmielakowy

Chełm

07.09.2019

S. Gąsienica

 OW

38.

KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka

Tarnobrzeg

14-15.09.2019

P. Pełczyński

 OW

39.

Puchar Łuczniczki

Bydgoszcz

21.09.2019

P. Poraniuk

 OW

40.

Puchar Jesieni

Lublin

21.09.2019

B. Kaśnicki

 

41.

Puchar Północnego Mazowsza

Ciechanów

28.09.2019

M. Maciejewicz

 OW

42.

Puchar „Jury Częstochowskiej”

Częstochowa

28.09.2019

T. Rybiński

 OW

43.

Puchar Dymarek Świętokrzyskich

Kielce

05.10.2019

S. Gąsienica

 

 

Źródło: https://www.pzlow.pl/

 

Strzelectwo

Skontaktuj się z nami

zo.szczecin@pzlow.pl

rzecznikprasowyszczecin@pzlow.pl