Skontaktuj się z nami

zo.szczecin@pzlow.pl

rzecznikprasowyszczecin@pzlow.pl

7 października w Zabierzewie odbyła się pierwsza Regionalna Ocena dzikarzy w naturalnych warunkach.

     Pomimo utrudnień związanych z dodatkowymi obostrzeniami dotyczącymi Covid-19, dzięki dobrej organizacji i logistyce impreza odbyła się w pełnej oprawie z zachowaniem ceremoniału łowieckiego. Korzystając z gościnności i wsparcia gospodarzy: myśliwych z Wojskowego Koła Łowieckiego "Orzeł" w Świnoujściu o ocenę swojej użytkowości w łowisku starały się : Gończe Polskie, Gończy Serbski, Karele, Alpejskie Gończe Krótkonożne, Mały Gończy Gaskoński i Jamnik Szorstkowłosy.

    Zróżnicowany teren i wyjątkowo zmienne warunki atmosferyczne decydowały o wysokim poziomie oceny.  Na 13 psów biorących udział w wydarzeniu przyznano 5 dyplomów I stopnia.

     Impreza odniosła sukces dzięki zaangażowaniu całego zespołu organizacyjnego: pracownikom ZO PZŁ Szczecin, członkom Okręgowej Komisji Kynologicznej, myśliwym z WKŁ "Orzeł" oraz komisji sędziowskiej w składzie: Kol. Marzena Błońska, Kol. Piotr Błoński, Kol. Grzegorz Lietz oraz Kol. Marian Bocianowski, którym serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie. 

Wydarzenie sponsorowali : Josera, Sklep Myśliwski "Darz Bór", Sklep Myśliwski "Dzikarz.pl", Sklep Myśliwski "Szóstak" w Wieluniu oraz PPHU Vacuum-Global Jakub Megas

Partnerzy : Program Myśliwski Darz Bór TV oraz Dziki Łosiu

 

 

Regionalna Ocena dzikarzy w naturalnych warunkach

04 grudnia 2020

Moja firma

DARZ BÓR

ZARZĄD OKRĘGOWY PZŁ W SZCZECINIE