Skontaktuj się z nami

zo.szczecin@pzlow.pl

rzecznikprasowyszczecin@pzlow.pl

Termin zawodów to 06-07.02.2021 r.

 
Zawody odbywają się we własnych obwodach lub w udostępnionych w przypadku myśliwych niezrzeszonych. W godzinach od 6:00 dnia pierwszego do 20:00 dnia ostatniego. Udział jest darmowy – warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zgłoszenie – przesłane na maila  sekcja.wabienia.drapieznikow@gmail.com do dnia 04.02.21r. podanie prawdziwych danych osobowych. Zgłoszenia musi zawierać: imię, nazwisko, okręg łowiecki, koło łowieckie / ew. niestowarzyszony, oraz nr obwodu (polujemy tylko na jednym obwodzie) i nr odstrzału na który będą zapisywane upolowane drapieżniki.
 
Do wabienia w czasie Konkursu można wykorzystywać jedynie wabiki manualne, w naturalny sposób imitujące odgłosy zwierząt. Strzał można oddać jedynie do drapieżników zwabionych.
 
W czasie trwania Konkursu używamy  tylko broni śrutowej, drapieżniki strzelone z broni o lufach gwintowanych nie liczą się do wyników. Psy w czasie Konkursu mogą być używane jedynie do poszukiwania postrzałków, w czasie wabienia zabronione jest posiadanie przy sobie psa. Strzelamy tylko do drapieżników wyszczególnionych w Upoważnieniu do wykonywania polowania indywidualnego. Po zakończeniu łowów prosimy o estetyczną fotografię z pokotu.

Relacja z polowania

Dodatkowym elementem konkursu jest relacja z polowania – opiszcie jak przebiegały wasze konkursowe łowy i nawet jeśli nie poszczęści się wam na polowaniu to może mieliście w ciągu tych dwóch dni przygodę wartą opowiedzenia (ok 3500 znaków) – najlepsza praca zostanie nagrodzona i opublikowana w miesięczniku Łowiec Polski. Szczegóły załączone w regulaminie konkursu.
 

 

Klub Wabiarzy Zwierzyny PZŁ Sekcja Wabienia Drapieżników ogłasza „Zdalny Konkurs Wabienia Drapieżników”

30 stycznia 2021

Moja firma

DARZ BÓR

ZARZĄD OKRĘGOWY PZŁ W SZCZECINIE