Strzelectwo myśliwskie w okręgu szczecińskim PZŁ

Z kart historii

      Szczecińska Organizacja Łowiecka byta pierwszym w kraju posiadaczem pełnoprofilowej strzelnicy myśliwskiej umiejscowionej przy al. Wojska Polskiego 237 w Szczecinie. Rodowód tego obiektu przypada na lata pięćdziesiąte ubiegłego wieku, a następnie podlegał on modernizacji i rozbudowie na przestrzeni czasu od roku 1962 do 1964r.. Dwukrotnie rozegrane zostały na nim zawody rangi ogólnopolskiej:
- w 1964r - I Mistrzostwa Polskiego Związku Łowieckiego,
- w 1967r - IV Mistrzostwa Polskiego Związku Łowieckiego. 
      Ostatnie zawody wojewódzkie odbyty się w lipcu 1979 r. Sukcesywnie postępujący rozwój urbanizacyjny miasta spowodował pierwotnie po roku 1980 trudności w funkcjonowaniu strzelnicy (brak wymaganych stref bezpieczeństwa przy skromnym areale 4 hektary 16 arów i 95 m2), a następnie ograniczenie jego roli do udostępniania wyłącznie osi rogacza dla potrzeb przystrzeliwania broni. W efekcie końcowym całkowicie zamknięto w użytkowaniu z dniem 11 maja 1983 r.   W latach 1983 - 1987 eliminacje mające na celu wyłonienie reprezentacji odbywały się na strzelnicy w Pile, a w 1995 r. w Gorzowie Wielkopolskim.


Budowa nowej strzelnicy
           W czerwcu 1995 r. zakupiona została na własność działka, na której jesienią tego roku zrealizowane zostały podstawowe prace ziemne. W powstałym na bazie projektu jednego z myśliwych, Ośrodku Strzelectwa Myśliwskiego PZŁ w Pucicach, nazwanego im. „Janusza Flaszy", rozegrano inauguracyjne zawody strzeleckie na jego części śrutowej. Zostały przeprowadzone 14 lipca 1996r Pierwsze zawody kół łowieckich w pełnym wymiarze wieloboju myśliwskiego odbyły się 11 sierpnia 1996 r. i od tego czasu jak poprzednio mają miejsce corocznie. Do końca 2001 r. zorganizowane zostały łącznie 33 imprezy strzeleckie, w tym dnia 20 maja 2000 r. odbyła się pierwsza edycja "Ligi strzeleckiej PZŁ"

Tytuły, wyróżnienia i uprawnienia
         W latach 1960 - 2011, 71 członków naszej organizacji uzyskało tytuł "Mistrza strzelectwa myśliwskiego", oraz zdobytych zostało 108  "Wawrzynów strzeleckich", w tym 11 złote, 49 srebrnych. .Łącznie 10 naszych członków posiada ten rodzaj wyróżnienia. Liderami w tej rywalizacji są Jerzy Bazarewski 14 (2 złote, 8 srebrnych, 4 brazowe) i Paweł Bekasik - 15 (6 srebrne i 9 brązowe), posiada najwyższy wynik „wawrzynowy" tj. 286/300 pkt. Posiadaczami złotych "Wawrzynów" są również: Michał Wasiukiewicz i Janusz Żurawski. Ponadto 129 osób nabyto uprawnienia sędziego i instruktora strzelectwa myśliwskiego w PZŁ, z czego 108 na zorganizowanych przez nas kursach w dniach 12 i 13 lipca 1997 r. oraz 9 i 10 marca 2002 r  

Zawody okręgowe na terenie OSM Pucice w 2001 r. Sedzia kol. J. Ignaszewski
   

 

 

Wyniki zespołowe na zawodach centralnych     

rok

miejsce zawodów

lokata i punkty

skład zespołu

1960 Centralne Zawody Strzeleckie 
  w Warszawie
IV
254/400 pkt
A. Chełstowski, F Hajduk, 
 Z. Marszałek, T. Meller
1966  Krajowe Zawody Myśliwsko-
   Strzeleckie w Rzeszowie
I
231/300 pkt
   J. Gąsowski, J. Ignaszewski
 Z. Marszałek
1964    I Mistrzostwa PZŁ w Szczecinie II kl. mistrz.
236/300 pkt
   A. Chełstowski, J. Gąsowski,
 Z. Marszałek
 1965  II Mistrzostwa PZŁ w Zielonej Górze IV kl. pow.
223/300 pkt
F. Antoniewicz, J. Ignaszewski, W. Lipski
V kl. mistrz. A. Chełstowski, J. Gąsowski,  Z. Marszałek
1966 II Mistrzostwa PZŁ  w Warszawie V kl. pow.
220/300 pkt
E. Klucznik, B. Stróżyński, T. Wójcik
1967  IV  Mistrzostwa PZŁ w Szczecinie IV kl. mistrz.
228/300 pkt
J. Ignaszewski, W. Lipski, Z. Marszałek
1968 V  Mistrzostwa PZŁ w Łodzi II kl. pow.
247/300 pkt
J. Kobyliński, Z. Kwiatkowski, B. Putkowski
III kl. mistrz.
248/300 pkt
J. Gąsowski, J. Ignaszewski, W. Lipski
1969 VI  Mistrzostwa PZŁ we Wrocławiu I kl. mistrz.
252/300 pkt
E. Klucznik, J. Kobyliński, W. Lipski
IV kl. pow.
225/300 pkt
M. Bardziński, W. Chowański, J. Skrzypiec
1971 VII  Mistrzostwa PZŁ w Opolu I kl. pow.
374/500 pkt
Z. Kobyliński, J. Kuźma, Z. Piasecki, J. Trocki, W. Walczak
II kl. mistrz.
241/300 pkt
J. Ignaszewski, E. Klucznik, W. Lipski
1972 VIII  Mistrzostwa PZŁ w Poznaniu V kl. mistrz.
258/300 pkt
brak danych
1992 XXV Mistrzostwa PZŁ w Olsztynie V
254/300 pkt
J. Bazarewki, P. Bekasik, Z. Boczek
1998 XXXI Mistrzostwa PZŁ w Radomiu  III
256/300 pkt
J. Bazarewki, R. Kostrzewski, J. Wiaderek
1999 XXXII Mistrzostwa PZŁ w Kaliszu IV
265/300 pkt
S. Dudziak, M. Mikłasz, J. Żurawski
2003 III Mistrzostwa PZŁ kl. mistrzowskiej
 w Olsztynie
V  
1.375 pkt
Piotr Jóźwiak, Jerzy Bazarewski, 
Piotr Mikłasz
2005 XXXVIII Mistrzostwa PZŁ 
kl. powszechnej w Bydgoszczy
I
1.342 pkt
Jarosław Bęćkowski, Szymon Bekasiak,
Roman Krych
2006 XXXIX Mistrzostwa PZŁ kl. powszechnej w Częstochowie  V
1.290 pkt
Piotr MUTH, Jacek BRZDĘK, Tomasz REDA
2009 IX Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej w Katowicach III
1.395 pkt
Wojciech ZIÓŁKOWSKI, Piotr JÓŹWIAK, Jacek BRZDĘK
2011 XI Mistrzostwa PZŁ
w Klasie Mistrzowskiej
II
1.410 pkt
Wojciech ZIÓŁKOWSKI, Szymon BEKASIK, Jacek BRZDĘK
2013 XLVI Mistrzostwa PZŁ w klasie powszechne I
1.397 pkt 
Krystian Lewandowski, Władysław Dudkiewicz i Tomasz Kmie

 

 

Szczecińscy „Mistrzowie Strzelectwa Myśliwskiego PZŁ”  

zobacz wersję PDF

 

 

 

Wyniki indywidualne mistrzostw szczecińskiej organizacji łowieckiej
w latach 1995 - 2013 r

L. p.  R o k K l a s a      m i s t r z o w s k a  K l a s a      p o w s z e c h n a 
1. 1995   1.  Zbigniew  BOCZEK               83
2.  Paweł  BEKASIAK                 81
3.  Jerzy  BAZAREWSKI            80
1.  Emilian  KONIECZNY                      71
 2.  Marek  MIKŁASZ                              63
 3.  Jerzy  JUŚ                                           62
 2. 1996 1.  Zbigniew  BOCZEK                92
2.  Paweł  BEKASIAK                 89
3.  Jerzy  BAZAREWSKI            88
1.  Wiesław  DOBRZENIECKI              73
2.  Sławomir  DUDZIAK                        70
 3.  Emilian  KONIECZNY                      69
 3.  

1997

 *

1.  Paweł  BEKASIAK                 70
2.  Jerzy  BAZAREWSKI            69
3.  Henryk  BARCZ                     63
 1.  Michał  WASIUKIEWICZ                 71
 2.  Marek  MIKŁASZ                             66
 3.  Marian  MAJCHRZAK                      64
4.  1998 1.  Jerzy  BAZAREWSKI            93
2.  Michał  WASIUKIEWICZ      91
3.  Paweł  BEKASIAK                 89
 1.  Janusz  WIADEREK                          90
 2.  Robert  KOSTRZEWSKI                   89
 3.  Piotr  MIKŁASZ                                82
 5. 1999 1.  Janusz  ŻURAWSKI               94
2.  Robert  KOSTRZEWSKI        91
3.  Paweł  BEKASIAK                 90
 1.  Marek  MIKŁASZ                             90
2.  Wiesław  DOBRZENIECKI              89
3.  Sławomir  DUDZIAK                        89
 6.  2000 1.  Paweł  BEKASIAK                 95
2.  Janusz  WIADEDREK            95
3.  Jerzy  BAZAREWSKI            95
1.  Wojciech  KRZEMIŃSKI                 93
2.  Wiesław  DOBRZENIECKI              92
 3.  Piotr  MIKŁASZ                                89
 7 2001 1.  Janusz  WIADEREK             478
2.  Paweł  BEKASIAK               463
 3.  Ryszard  WODYK                 461
 1.  Wojciech  KRZEMIŃSKI                439
2.  Krzysztof  TURBACZEWASKI      434
 3.  Ryszard  JUŚ                                    414
8.  2002 1.  Jerzy  BAZAREWSKI          473
2.  Michał  WASIUKIEWICZ    466
 3.  Piotr  MIKŁASZ                   454

1.  Mirosław  LUDWICZAK                447
 2.  Jacek  POKORSKI                           436
 3.  Tadeusz  WALIGÓRA                     430

9. 2003  1.  Piotr  MIKŁASZ                   462
2.  Paweł  BEKASIAK               451
 3.  Emilian  KONIECZNY         451
 1.  Tadeusz  WALIGÓRA                     440
 2.  Waldemar  SURMA                         432
 3.  Krzysztof  KWIECIŃSKI                431
10.  2004 1.  Jerzy  BAZAREWSKI          478
2.  Paweł  BEKASIAK               476
  3.  Jacek  POKORSKI                461  
1.  Jarosław  BĘĆKOWSKI                   448
 2.  Patryjcusz  MARSZAŁEK               444
 3.  Roman  KRYCH                              443
 11. 2005  1.  Piotr  JÓŹWIAK                   477
2.  Jerzy  BAZAREWSKI          465
3.  Paweł  BEKASIAK               459
1.  Jarosław  BĘĆKOWSKI                  465
2.  Jacek  CHLEBOWSKI                     458
3.  Michał  ZIELIŃSKI                         452
12. 2006 1.  Jarosław  BĘĆKOWSKI       469
 2.  Piotr  MIKŁASZ                   465
 3.  Wojciech  ZIÓŁKOWSKI     452
 1.  Piotr  MUTH                                    457
2.  Jacek  CHLEBOWSKI                      438
 3.  Tomasz  REDA                                436  
13.  2007   1.  Wojciech  ZIÓŁKOWSKI      462
 2.  Piotr  JÓŹWIAK                  457
 3.  Krzysztof KOTOWICZI     446  
 1.  Marek ZDANOWICZ                        426
2.  Hubert BEKASIAK                         423
 3.  Szymon WALIGÓRA                      418  
14. 2008 1. Szyman BEKASIAK         473 pkt
2. Jacek BRZDĘK             465 pkt
3. Paweł BEKASIAK       463 pkt
1. Zbigniew NIEDZIAŁEK           438 pkt
2. Marek ZDANOWICZ            437 pkt
3. Rafał PODGÓRSKI            427 pkt
15 2009 1. Piotr Jóźwiak                    469 pkt
2. Wojciech Ziółkowski       464 pkt
3. Paweł Bekasiak             453 pkt
1. Adrian Suchecki             423 pkt
2. Maciej Sakwa                417 pkt
3. Mateusz Kużel              416 pkt
16  2010 1. Wojciech Ziółkowski         454 pkt
2. Piotr Muth                        441 pkt
3. Szymon Bekasiak            440 pkt
1. Jacek Chlebowski          433 pkt
2. Hubert Bekasiak          428 pkt
3. Tomasz Szymański       428 pkt
17 2011  1. Piotr Jóźwiak                  482 pkt
2.  Wojciech Ziółkowski      478 pkt
3.  Szymon Bekasiak           470 pkt
1. Hubert Bekasiak                  461 pkt
2. Domagała Mirosław              443 pkt
3. Zieleśkiewicz                       428 pkt
18 2012 1. Paweł Bekasik                469 pkt
2.  Wojciech Ziółkowski      469 pkt
3. Zbigniew Niedziałek        463 pkt
1. MIchał Piątkowski             455 pkt
2. Krystian Lewandowski    440 pkt
3. Hubert Bekasik                 437 pkt
19 2013 1. Piotr Jóźwiak               480 pkt
2. Jarosław Bęćkowski   472 pkt
3. Paweł Bekasiak          468 pkt
1. Jacek Chlebowski        453 pkt
2. Władysław Dudkiewicz 450 pkt
3. Zbigniew Jakubowski    450 pkt

 

        Krajowy Konkurs Kół Łowieckich                     

rok

lokata

koło

  1998 r. Kielce 4 miejsce "Nadodrzańskie" Szczecin
  1999 r. Sielsko Biała 5 miejsce "Diana" Szczecin
  2000 r. Krzywiń 4 miejsce "Nadodrzańskie" Szczecin

                  Najwyższe wyniki                   

data

nazwisko

punktacja

 13.06.1998 r. Poznań Jerzy Bazarewski 98/100 pkt
 19.06.1999 r. Toruń Wojciech Czajkowski 96/100 pkt
 05.08.2000 r. Kalisz Michał Wasiukiewicz 97/100 pkt
 09.09.2000 r. Zielona Góra Janusz Żurawski 97/100 pkt


 Najważniejsze osiągnięcia indywidualne szczecińskich zawodników na Mistrzostwach PZŁ

L. p.

 Imię i nazwisko

 Miejsce i rok zawodów

 L  o  k  a  t  a

 Wynik 

1.

Antoni Chełstowski

Warszawa 1960r.

3 miejsce w kl. otwartej

76,8 pkt

2.

Józef Gąsowski

Rzeszów 1963r.

2 miejsce w kl. otwartej

83 pkt

3.

Zdzisław Marszałek

Rzeszów 1963r.

3 miejsce w kl. otwartej

77 pkt

4.

Józef Ignaszewski

Zielona Góra 1965r.

3 miejsce w kl. powszechnej

83 pkt

5.

Józef Ignaszewski

Szczecin 1967r.

1 miejsce w kl. mistrzowskiej

88 pkt

6.

Janusz Kobyliński

Łódź 1968r.

1 miejsce w kl. powszechnej

87 pkt

     7. Janusz Kobyliński   Łódź 1968r.   1 miejsce w kl. mistrzowskiej   92 pkt

8.

Waldemar Lipski

Łódź 1968r.

3 miejsce w kl. mistrzowskiej

88 pkt

9.

Janusz Kobyliński

Wrocław 1969r.

1 miejsce w kl. mistrzowskiej

92 pkt

10.

Paweł Bekasiak

Olsztyn 1992r.

1 miejsce w kl. powszechnej

87 pkt

11.

Michał Wasiukiewicz

Koszalin 1997r.

2 miejsce w kl. powszechnej

90 pkt

12.

Sławomir Dudziak

Kalisz 1999r.

1 miejsce w kl. powszechnej

93 pkt

13.

Jarosław Bęćkowski

Bydgoszcz 2005r.

1 miejsce w kl. powszechnej

466 pkt

    14.  

Szymon WALIGÓRA

Poznań 2008r.

3 miejsce w kl. powszechnej  

473 pkt

15.

Krystian Lewandowski 

Leszno 2013r. 2 miejsce w kl. powszechnej  474 pkt

 

Wawrzyny strzeleckie

 

L.p.  Z  d  o  b  y  w  c  a  96’  97’  98’  99’  00’  01’  02’  03’  04’ 05’  06’ 07’ 08’ 09’  10’ 11’   12 13  Razem
 
1. Jerzy  BAZAREWSKI B B Z S Z S S S S S S B     S   B   S   15
2. Paweł  BEKASIAK B S B B S   B B S B S S   B   B   S B S B 17
3. Wojciech  CZAJKOWSKI     S S S   B     B                 5
4. Michał  WASIUKIEWICZ     S B Z     S                     4
5. Janusz  WIADEREK     B B S S S                       5
6. Janusz  ŻURAWSKI     B S Z   B                       4
7. Krzysztof  KOTOWICZ         B                           1
8. Piotr  MIKŁASZ         B   B   S   S               4
9. Zdzisław  TYMOSIEWICZ         B                           1
10. Ryszard  WODYK         B                           1
11. Krzysztof  TURBACZEWSKI             B   B S   S   B  S         6
12. Piotr  JÓŹWIAK - - - - - - - S S S B S   S   S   B Z Z Z   11*
13. Jarosław  BĘĆKOWSKI                   S Z B   S   Z   S S S Z 9
14. Szymon  BEKASIAK                   B S S   S   S   Z Z Z S 9
15. Jacek  BRZDĘK                     B B  S   S   Z     5
16. Wojciech  ZIÓŁKOWSKI                     B S   S   S   Z Z Z Z 8
17. Jacek  POKORSKI                     B     B           2
18. Andrzej  MUCHO                     B B       B B     4
19. Piotr  MUTH                     B               1
20. Tadeusz  WALIGÓRA                       B   B           2
21. Szymon Igor WALIGÓRA                      

 

B

 S

 B S     4
22. Zbigniew NIEDZIAŁEK                           B     S   2
 X R  A  Z  E  M  2 2  6  6  10  2  7  4  5  7  11  10   10   10   8  8 7 5  120

*  Kol. Piotr Jóźwiak do roku 2002r. przynależał organizacyjnie do ZO PZŁ Gorzów Wlkp.
Sumarycznie ze 120 zdobytych „Wawrzynów" - poszczególne ich stopnie stanowią:  
17 ZŁOTYCH,  54 SREBRNE  i  49 BRĄZOWE

zobacz wersję PDF

 

 

Rywalizacja szczecińskich kół łowieckich w zawodach wojewódzkich/okręgowych PZŁ

L p

 Data i miejsce zawodów

Zwycięzcy klasyfikacji zespołowej

 Wynik

1.

13 sierpnia 1995r. Gorzów Wlkp

 1.  „RYŚ”  Nowogard
2.  „ORLIK”  Szczecin
3.  „DROP”  Szczecin
  4.  „KNIEJA”  Szczecin
5.  „BÓR”  Szczecin

 203 pkt
176 pkt
176 pkt
172 pkt
169 pkt

 2.

11 sierpnia 1996r. O.S.M. PZŁ Pucice

1.  „RYŚ”  Nowogard
2.  „DROP”  Szczecin
3.  „BÓR”  Szczecin
4.  „WETERAN”  Szczecin
5.  „ORLIK”  Szczecin

210 pkt
200 pkt
193 pkt
178 pkt
173 pkt

3.

20 lipca 1997r.             -  „  -

1.  „NADODRZAŃSKIE”  Sz-n
2.  „RYŚ”  Nowogard
3.  „DROP”  Szczecin
4.  „ORLIK”  Szczecin
5.  „BÓR”  Szczecin

187 pkt
186 pkt
177 pkt
170 pkt
166 pkt

 4.

  26 lipca 1998r.           -  „  -

1.  „DIANA”  Szczecin
2.  „RYŚ”  Nowogard
3.  „TROP”  Szczecin
4.  „BIELIK”  Szczecin
5.  „ORLIK”  Szczecin

230 pkt
220 pkt
217 pkt
212 pkt
208 pkt

 5.

 25 lipca 1999r.           -  „  -

1.  „ORLIK”  Szczecin
2.  „TROP”  Szczecin
3.  „RYŚ”  Nowogard
4.  „BÓR”  Szczecin
5.  „KNIEJA”  Szczecin

248 pkt
241 pkt
233 pkt
233 pkt
230 pkt

 6.

 20 sierpnia 2000r.      -  „  -

1.  „RYŚ”  Nowogard
2.  „TROP”  Szczecin
3.  „KNIEJA”  Szczecin
4.  „BÓR”  Szczecin
5.  „BIELIK”  Szczecin

257 pkt
249 pkt
242 pkt
223 pkt
214 pkt

 7.

15 lipca 2001r.          -  „  -

1.  „TROP”  Szczecin
2.  „RYŚ”  Nowogard
3.  „GŁUSZEC”  Szczecin
4.  „BÓR”  Szczecin
5.  „DZIK”  Gryfice

1.246 pkt
1.223 pkt
1.133 pkt
1.132 pkt
1.132 pkt

 8.

 7 lipca 2002r.            -  „  -

1.  „TUMAK”  Świnoujście
2.  „BÓR”  Szczecin
3.  „GŁUSZEC”  Szczecin
4.  „KNIEJA”  Szczecin
5.  „WETERAN”  Szczecin

1.246 pkt
1.223 pkt
1.161 pkt
1.144 pkt
1.128 pkt

  9. 

 6 lipca 2003r.         -  „  -

1.  „DZIK”  Gryfice
2.  „TUMAK”  Świnoujście
3.  Wojsk.  „SOKÓŁ”  Szczecin
4.  „RYŚ”  Nowogard
5.  „BÓR”  Szczecin

1.255 pkt
1.248 pkt
1.207 pkt
1.187 pkt
1.174 pkt

10.

18 lipca 2004r.          - „  -

1.  Wojsk.  „SOKÓŁ”  Szczecin
2.  „TUMAK”  Świnoujście
3.  „DZIK”  Gryfice
4.  „BIELIK”  Szczecin
5.  „RYŚ”  Nowogard

1.278 pkt
1.265 pkt
1.237 pkt
1.230 pkt
1.216 pkt

 11.

 10 lipca 2005r.          -  „  -

1.  „RYŚ”  Nowogard
2.  „SOKÓŁ”  Szczecin
3.  „TUMAK”  Świnoujście
4.  „BIELIK”  Szczecin
5.  „BÓR”  Szczecin

1.344 pkt
1.251 pkt
1.250 pkt
1.219 pkt
1.159 pkt

12.

 9 lipca 2006r.          -  „  -

1.  „TUMAK”  Świnoujście
2.  „RYŚ”  Nowogard
3.  „SOKÓŁ”  Szczecin
4.  „DZIK”  Gryfice
5.  LIS”  Łobez  
1.228 pkt
1.204 pkt
1.199 pkt
1.172 pkt
1.128 pkt  

 13.

 8 lipca 2007r. O.S.M. PZŁ Pucice

1.  „RYŚ”  Nowogard
2.  „DZIK”  Gryfice
3.  „DARZ  BÓR”  Szczecin
4.  „ŻUBR”  Szczecin
5.  „TUMAK”  Świnoujście

1.198 pkt
1.190 pkt
1.151 pkt
1.120 pkt
1.104 pkt
14. 22 czerwca 2008 1. "JELEŃ" Kamień Pom. 
2. "RYŚ" Nowogard 
3. "TUMAK" Świnoujście 
4. "ORLIK" Szczecin 
5. "SOKÓŁ" Szczecin 
1.183 pkt
1.164 pkt
1.148 pkt
1.141 pkt
1.137 pkt
15 7 czerwca 2009r. O.S.M. Pucice 1. "RYŚ" Nowogard 
2. "NADODRZAŃSKIE" 
3. "TROP" Szczecin 
4. "JELEŃ" Kamień Pom. 
5. "LIS" Łobez 
1.160 pkt
1.147 pkt
1.143pkt
1.104 pkt
1.098 pkt
16 13 czerwca 2010r. O.S.M. Pucice 1. "DZIK" Gryfice 1.159 pkt
2. "TROP" Szczecin 1.126
3. "RYŚ" Nowogard 1.125
4. "NADODRZAŃSKIE" 1.125
5. "KNIEJA" Szczecin 1.111
1.331 pkt
 1.299 pkt
1.263 pkt
1.257 pkt
17 19 czerwca 2011r. O.S.M. Pucice 1. "TROP" Szczecin 
2. "RYŚ" Nowogard 
3. "DROP" Szczecin 
4. "ORZEŁ" Świnoujście 
5. "PUSZCZA" Szczecin 
1.228 pkt
1.193 pkt
1.185 pkt
1.114 pkt
1.103  pkt
18 2 czerwca 2012r. O.S.M. Pucice 1. "RYŚ" Nowogard 
2. "REGA" Gryfice 
3. "TROP" Szczecin 
4. "KNIEJA" Goleniów 
5. "KNIEJA" Szczecin 
1.261 pkt
1.213 pkt
1.200 pkt
1.189 pkt
1.187 pkt
19 29 czerwca 2013r. O.S.M. Pucice 1 „RYŚ” Nowogard 
2 „TROP” Szczecin 
3 „REGA” Gryfice 
4 „ŻUBR” Szczecin 
5 „DIANA” Szczecin 
1.338 pkt
1.231 pkt
1.217 pkt
1.187 pkt
1.180 pkt

 

Zwycięzcy zespołowej klasyfikacji otwartej w poszczególnych latach

Rok

Kolo łowieckie

Punkty

1998

 "DIANA" Szczecin

270 pkt

1999   „NADODRZAŃSKIE” 

270 pkt

2000

           „NADODRZAŃSKIE”         

 277 pkt

2001

 „NADODRZAŃSKIE”

1.351 pkt

2002

 „NADODRZAŃSKIE”

1.371 pkt

2003

 „NADODRZAŃSKIE”

1.332 pkt

2004

 „NADODRZAŃSKIE”

1.341 pkt

2005

 „DROP” Szczecin

1.368 pkt

2006 "TUMAK" Świnoujście 1.342 pkt

2007

"TUMAK" Świnoujście

1.303 pkt
2008 "TUMAK" Świnoujście  1.350 pkt
2009 "TUMAK" Świnoujście  1.337 pkt
2010 "TUMAK" Świnoujście  1.331 pkt
2011 „DROP” Szczecin  1.413 pkt
2012 „DROP” Szczecin  1,361 pkt
2013 „DROP” Szczecin 1,406 pkt

                              

Udział kół łowieckich i zawodników w mistrzostwach województwa/okręgu PZŁ:

LP Rok Liczba kół   Zawodników   W tym klasa mistrzowska    
1. 1995 20 66 6
2. 1996 26 83 7
3. 1997 24 77 5
4. 1998   28 89 11
5. 1999   28 101 11
6. 2000 30 108 12
7. 2001 37 132 14
8. 2002 37 124 19
9. 2003 30 116 22
10. 2004 26 114 23
11. 2005 26 105 17
12. 2006 24 102 26
13. 2007 24 93 28
14. 2008 20 83 18
15 2009 17 82 22
16. 2010 25 102 22
17. 2011 27 89 23
18. 2012 26 88 17
19 2013 31 93 15

 

sędziowie i instruktorzy strzelectwa myśliwskiego

 

Mistrzostwa Szczecińskiego okręgu PZŁ w strzelaniach myśliwskich - Pucice 20.06.2015 (galeria i wyniki PDF)

Mistrzostwa Szczecińskiego okręgu PZŁ w strzelaniach myśliwskich - Pucice 28.06.2014 (galeria i wyniki PDF)

Finał MSO PZŁ w strzelaniu myśliwskim Pucice 28.06.2014 r.  ( wyniki i galeria)

Mistrzostwa Szczecińskiego okręgu PZŁ w strzelaniach myśliwskich - Pucice 29.06.2013 (wyniki PDF)

Finał MSO PZŁ w strzelaniu myśliwskim Pucice 29.06.2013 r.  (galeria)

Mistrzostwa Szczecińskiego okręgu PZŁ w strzelaniach myśliwskich - Pucice 2.06.2012 (wyniki PDF)

Mistrzostwa Szczecińskiego okręgu PZŁ w strzelaniach myśliwskich - Pucice 19.06.2011 (wyniki PDF)

Mistrzostwa Szczecińskiego okręgu PZŁ w strzelaniach myśliwskich - Pucice 1306.2010 r. (wyniki PDF)

Finał MSO PZŁ w strzelaniu myśliwskim Pucice 7.06.2009 r.  (wyniki- PDF)

Finał MSO PZŁ w strzelaniu myśliwskim Pucice 7.06.2009 r.  (galeria)

 

 

 

[Do góry]