Myśliwi odznaczeni regionalnymi odznaczeniami łowieckimi [Do góry]
 
LP

Nazwisko i imię

Koło Łowickie

 Zasłużony dla Gospodarki Łowieckiej Województwa Szczecińskiego Medal za Zasługi dla Łowiectwa Ziemii Szczecińskiej
data nadania
1 Adamczewski Tadeusz WKŁ.Sokół 26.11.1988  
2 Abramiuk Tadeusz KŁ.Bażant Trzebiatów   24.10.2002
3 Adamczyk Józef WKŁ.Sokół 3.11.1992  
4 Anasiak Miroslaw KŁ.Ryś Stargard   24.10.2002
5 Anastaziuk Krzysztof KŁ.Łabędź Mrzeżyno   20.08.2004
6 Andrzarczyk Marek KŁ.Łoś Sz-n   22.06.2007
7 Antoniewicz Feliks KŁ. Knieja Sz-n 1987 24.20.2002
8 Antoszuk Tadeusz KŁ.Dzik Gryfice   24.03.2003
9 Antoszuk Tadeusz KŁ.Dzik Gryfice   22.06.2007
10 Aptewicz Bogumił KŁ.Knieja Jaromin   20.08.2004
11 Awsiuk Tadeusz KŁ.Rogacz Stargard   9.05.2005
12 Banachowski Bogdan KŁ.Trop   9.05.2005
13 Bancewicz Roman KŁ.Żuraw Szczecin 3.11.1996  
14 Barcz Ludwik Nadleśniczy Nadleśnictwa Dobrzany 26.10.1988  
15 Barczak Janusz KŁ.Łoś Trzebiatów   20.08.2004
16 Baryłka Bronisław KŁ.Rogacz Stargard 3.11.1992 2.09.2005
17 Begier Stanisław KŁ.Rogacz Stargard   19.06.2006
18 Bernad Aleksander KŁ.Łoś Trzebiatów   24.03.2003
19 Besztak Paweł KŁ.Łabędź Mrzeżyno   24.03.2003
20 Białas Marian KŁ. Bór 3.11.1994  
21 Bieńczak Zygmunt KŁ.Drop Sz-n   19.06.2006
22 Biereśniewicz Jacek KŁ.Dzik Gryfice   22.06.2007
23 Biereśniewicz Napoleon KŁ.Dzik Gryfice   22.06.2007
24 Bikowski Bronisław KŁ.Przepiórka Pyrzyce   22.06.2007
25 Błajszczak Edward KŁ.Szarak Sz-n   18.08.2003
26 Błaszak Franciszek KŁ.Daniel Stargard   19.06.2006
27 Błaszczyk Stanisław KŁ.Rogacz Stargard   19.06.2006
28 Błaszkiewicz Eugeniusz KŁ.Tumak   10.02.2003
29 Bobkiewicz Roman KŁ.Rega Gryfice   19.06.2006
30 Bocian Jan WKŁ.Sokół   24.10.2002
31 Bogalecka Anna KŁ.Eskulap Starg   1.08.2002
32 Boho Edward KŁ.Orzeł Świnoujście   18.08.2003
33 Bojko Janusz KŁ.Knieja Sz-n   20.03.2004
34 Bordun Boguslaw KŁ.Głowacz   24.10.2002
35 Borkowski Arkadiusz KŁ.Głowacz   20.08.2004
36 Borkowski Mariusz KŁ.Głowacz   18.08.2003
37 Borkowski Roman KŁ. Głowacz 3.11.1996 24.10.2002
38 Borkowski Zenon KŁ.Głowacz   18.08.2003
39 Brabletz Andrzej SORŁ   27.06.2005
40 Brylewski Czesław KŁ.Głowacz   20.08.2004
41 Brzozowski Andrzej KŁ.Łabędź Mrzeżyno   6.05.2003
42 Brzozowski Krzysztof KŁ.Łabędź Mrzeżyno   21.03.2005
43 Bublijewski Henryk KŁ.Knieja Jaromin   18.08.2003
44 Bublijewski Stanisław KŁ.Knieja Jaromin 3.11.1996  
45 Bublijewski Tadeusz KŁ.Łoś Trzebiatów   20.08.2004
46 Bućko Henryk KŁ.Bażant Trzebiatów   24.10.2002
47 Bury Adolf KŁ.Drop    
48 Bychawski Wojciech WKŁ.Sokół   6.05.2003
49 Charkow Stanislaw KŁ.Jeleń Łobez   24.10.2002
50 Chełminiak Ryszard KŁ.Łoś Trzebiatów   19.06.2006
51 Chrupek Tadeusz KŁ.Żuraw Szczecin 19.12.1991  
52 Chudzicki janusz KŁ.Jeleń Kamień   19.06.2006
53 Cichocki Zygmunt KŁ.Dąb Rogowo 26.10.198    1.07.1991 15.12.2003
54 Cieciórski Leszek KŁ.Żubr Sz-n 3.11.1996 24.10.2002
55 Cieciórski Waldemar WKŁ.Sokół   21.01.2003
56 Ciereszko Czeslaw KŁ.Ryś Stargard   19.06.2006
57 Ciesilaczyk Jan KŁ.Rega Gryfice   2.09.2005
58 Cios Romuald KŁ.Leśnik Goleniów   22.06.2007
59 Cuper Walery KŁ.Łoś Pyrzyce   19.06.2006
60 Czajka Tadeusz KŁ.Nemrod Lipiany   21.03.2005
61 Czarniewski Jan KŁ.Orzeł Smerdnica 3.11.1996  
62 Czechowski Jarema KŁ.Eskulap Starg   20.08.2004
63 Czeremuziński Janusz KŁ.Żubr Gryfino   15.12.2003
64 Czobodziński Jerzy KŁ.Orzeł Świnoujście   9.05.2005
65 Czyżewski Kazimierz KŁ.Knieja Resko   15.12.2003
66 Czyżewski Wacław KŁ. Bór 26.10.1988  
67 Danecki Antoni KŁ.Głowacz   20.08.2004
68 Daniłków Bolesław KŁ.Eskulap Starg   22.06.2007
69 Danowski Tadeusz KŁ.Jeleń Łobez   15.12.2003
70 Darol Zygmunt KŁ.Dzik Gryfice   6.05.2003
71 Daszykowski Stanisław KŁ.Rogacz Stargard   2.09.2005
72 Data Jerzy KŁ. Knieja Sz-n 1.07.1991  
73 Derda Wincenty KŁ.Orzeł Świnoujście   22.06.2007
74 Derenowski Mieczysław WKŁ.Sokół 3.11.1996  
75 Dering Marian KŁ.Łabędź Mrzeżyno   21.03.2005
76 Dłubała Stanisław KŁ.Knieja Stargard 3.11.1996  
77 Dobraniecki Czesław KŁ.Knieja Sz-n   19.06.2006
78 Dobraniecki Tomasz WKŁ.Sokół Szczecin   9.05.2005
79 Dobrochowski Ryszard KŁ.Rogacz Stargard   19.06.2006
80 Dobrowolski Wiesław KŁ.Łoś Goleniów   22.06.2007
81 Dobrucki Edward KŁ.Łoś Trzebiatów   18.08.2003
82 Dobrzeniecki Wiesław KŁ. Knieja Sz-n 7.07.1988  
83 Domagała Michał KŁ.Sokół Sz-n   15.12.2003
84 Domański Franciszek KŁ.Łoś Trzebiatów   2.09.2005
85 Domański Józef WKŁ.Dąb Rogowo   20.08.2004
86 Drozodowski Józef KŁ. Trop 3.11.1996  
87 Drzewiecki Roman KŁ.Knieja Goleniów 3.11.1996  
88 Drzewiecki Roman KŁ.Knieja Sz-n   19.06.2006
89 Duczyński Aleksander WKŁ.Sokół Szczecin 3.11.1996  
90 Duczyński Janusz WKŁ.Sokół   9.05.2005
91 Dudziak Antoni KŁ. Bór 3.11.1994  
92 Dulęba Bogdan KŁ.Łabędź Mrzeżyno   21.03.2005
93 Dziewiątka Marian WKŁ.Sokół   9.05.2005
94 Dzieża Tomasz KŁ.Łabędź Mrzeżyno   21.03.2005
95 Dzioba Bogdan KŁ.Łoś Pyrzyce   20.08.2004
96 Dziuba Jerzy WKŁ.Sokół   2.09.2005
97 Dziubek Stanisław KŁ.Żubr Sz-n   6.05.2003
98 Dzwonowski Jerzy KŁ.Rogacz Stargard   19.06.2006
99 Fabiszak Jacek KŁ.Żubr Kamień   24.10.2002
100 Figura Piotr KŁ.Knieja Jaromin   18.08.2003
101 Fijałkowski Ryszard KŁ.Rega Gryfice   20.08.2004
102 Fikiel Bogusław KŁ.Bielik Sz-n   22.06.2007
103 Filary Edward KŁ. Bór 3.11.1996  
104 Fitt Szczepan KŁ. Kania 1987  
105 Furdyna Józef KŁ. Bielik 1987  
106 Gajewski Józef KŁ.Rogacz Stargard   19.06.2006
107 Garnuszewski Zbigniew KŁ.Trop   2.09.2005
108 Gawroński Krzysztof KŁ.Jeleń Kamień   24.10.2002
109 Gawryjołek Ryszard KŁ.Łoś Trzebiatów   18.08.2003
110 Głąb Stanislaw KŁ.Głowacz   24.10.2002
111 Głoćko Zdzisław KŁ.Rogacz Stargard   22.06.2007
112 Golczyk Zbigniew KŁ.Łoś Trzebiatów   6.05.2003
113 Gołąb Antoni KŁ.Rega Gryfice   24.10.2002
114 Gorowski Henryk   3.11.1996  
115 Górecki Krzysztof KŁ.Rega Gryfice   19.06.2006
116 Górski Henryk KŁ.Jeleń Łobez 3.11.1992 24.10.2002
117 Górski Józef KŁ.Rega Gryfice   20.08.2004
118 Grabalski Antoni WKŁ.Bażant Trzebiatów   20.12.2004
119 Gredka Waldemar KŁ.Łoś Pyrzyce   2.09.2005
120 Grębosz Marek KŁ.Łabędź Mrzeżyno   19.06.2006
121 Gromada Przemysław KŁ.Knieja Sz-n   18.08.2003
122 Grubba Tomasz KŁ.Grzywacz Miedwie   20.08.2004
123 Gruszczyński Konrad KŁ.Grzywacz Miedwie   20.08.2004
124 Grządziela Kazimierz KŁ.Rega Gryfice   2.09.2005
125 Grządziela Kazimierz KŁ.Rega Gryfice   19.06.2006
126 Grzelak Elżbieta KŁ. Bielik 3.11.1996 24.10.2002
127 Grzelak Krzysztof KŁ.Bielik Sz-n   15.12.2003  22.06.2007
128 Grzesiński Władysław WKŁ.Sokół Szczecin 3.11.1996 24.10.2002
129 Grzybowski Henryk KŁ.Knieja Sz-n   17.02.2006
130 Grzyś Jan WKŁ.Sokół   20.03.2004
131 Hagno Stanisław KŁ.Żubr Sz-n   6.05.2003
132 Hałub Ryszard KŁ.Knieja Jaromin   6.05.2003
133 Hendzel Jan KŁ.Grzywacz Miedwie 25.09.1995  
134 Herman Henryk KŁ.Przepiórka Pyrzyce   20.03.2004
135 Herman Józef KŁ.Przepiórka Pyrzyce   20.08.2004
136 Hojan Włodzimierz KŁ. Ryś Star 3.11.1992 24.10.2002
137 Hornik Bronisław KŁ. Żubr Gryfino 15.10.1995  
138 Idzikowski Stanislaw KŁ.Rega Gryfice   24.10.2002
139 Ignaszewski Józef KŁ. Jeleń Sz-n 26.10.1988 15.12.2003
140 Ignaszewski Sławomir KŁ.Rega Gryfice   19.06.2006
141 Iwiński Bogdan WKŁ.Bażant Trzebiatów   6.05.2003
142 Jabłoński Józef KŁ.Nemrod Lipiany   6.05.2003
143 Jachimowicz Władysław KŁ.Nemrod Lipiany   24.10.2002
144 Jackowski Mieczysław KŁ Orzeł Świnoujście 7.07.1988 22.06.2007
145 Jakubczyk Jerzy KŁ.Szarak W-wa   22.06.2007
146 Jałukowicz Romuald KŁ.Szarak Sz-n   18.08.2003
147 Janczak Stanisław KŁ.Głowacz   20.08.2004
148 Janczyszyn Roman S.L. Resko   9.05.2005
149 Janiak Wojciech KŁ. Łabędź Mrzeżyno   24.10.2002
150 Jankowicz Marek KŁ.Żubr Kamień   18.08.2003
151 Jankowski Tadeusz KŁ.Przepiórka Pyrzyce   20.08.2004
152 Jankowski Zygmunt KŁ.Rogacz Stargard   19.06.2006
153 Janowski Dariusz KŁ.Szarak Sz-n   18.08.2003
154 Janowski Stefan KŁ.Głowacz   18.08.2003
156 Jaroma Witold KŁ. Głowacz 26.10.1988 18.08.2003
157 Jarosz Wacław WKŁ.Sokół 3.11.1996  
158 Jarosz Wacław WKŁ.Sokół   9.05.2005
159 Jary Feliks KŁ.Rega Gryfice   19.06.2006
160 Jasiński Marian WKŁ. Sokół 10.12.1990  
161 Jaworski Zygmunt KŁ.Rega Gryfice   20.08.2004
162 Jeliński Antoni KŁ.Łoś Goleniów   22.06.2007
163 Jelonek Grzegorz KŁ.Łabędź Mrzeżyno   20.08.2004
164 Jędrzejak Zygmunt KŁ.Hubertus Mieszkowice   22.06.2007
165 Jęśko Adam KŁ.Hubertus Mieszkowice   22.06.2007
166 Jureczek Janusz KŁ.Żubr Kamień   6.05.2003
167 Jurewicz Jerzy KŁ. Knieja Jaromin 3.11.1992  
168 Juszczak Andrzej KŁ.Ryś Stargard   19.06.2006
169 Kacprzewski Józef KŁ.Łoś Goleniów   22.06.2007
170 Kaczanowski Mieczysław KŁ. Orlik 7.02.1991  
171 Kaczmarek Edward KŁ.Trop   2.09.2005
172 Kaczmarek Stanisław   22.10.1992  
173 Kaczorowski Bogusław KŁ.Hubertus Mieszkowice   22.06.2007
174 Kaczorowski Janusz KŁ.Rega Gryfice   20.08.2004
175 Kałek Boleslaw KŁ.Nemrod Lipiany   24.10.2002
176 Kałużny Zbigniew WKŁ. Sokół 3.11.1996 24.10.2002
177 Kamińska Dorota SORŁ   22.06.2007
178 Kamiński Antoni KŁ.Bażant Trzebiatów   6.05.2003
179 Kamiński Józef KŁ.Orzeł Świnoujście   22.06.2007
180 Kamiński Krzysztof KŁ.Szarak W-wa   22.06.2007
181 Kamiński Witold KŁ.Knieja Resko   6.05.2003
182 Karasiak Ryszard KŁ.Orzeł Świnoujście   18.08.2003
183 Karczewicz Zbigniew KŁ.Dzik Świn.   1.07.2002
184 Karg Władysław KŁ.Rega Gryfice   19.06.2006
185 Karp Stanisław KŁ. Knieja Goleniów 3.11.1996  
186 Karpicki Walenty KŁ.Łoś Sz-n   22.06.2007
187 Kaszczyszyn Franciszek KŁ.Knieja Jaromin   24.10.2002
188 Kądziołka Wiktor KŁ. Lis Błotno 3.11.1997  
189 Kiełbasa Stanisław KŁ.Knieja Jaromin   24.10.2002
190 Kiliński Zbigniew KŁ. Knieja Sz-n 3.11.1994 20.03.2004
191 Kimel Zbigniew KŁ. Dzik 3.11.1996 1.07.2002
192 Kiniarz Kazimierz KŁ.Rogacz Stargard   19.06.2006
193 Kiryk Ireneusz KŁ. Żubr Sz-n 23.11.1992  
194 Klimek Henryk KŁ. Bielik 1987  
195 Klimowski Tomasz KŁ.Łoś Trzebiatów   24.10.2002
196 Klucznik Eugeniusz KŁ. Orlik 10.11.1989  
197 Kluza Wieslaw KŁ.Jeleń Kamień   19.06.2006
198 Kłysewicz Grzegorz KŁ.Jeleń Kamień   19.06.2006
199 Kmet Piotr KŁ.Knieja Sz-n   15.12.2003
200 Knapik Stanisław KŁ.Szarak Sz-n 3.11.1996 7.03.2002
201 Kokociński Janusz KŁ.Knieja Sz-n   20.03.2004
202 Kołodziej Stanisław KŁ. BBielik Szczecin 22.10.1992  
203 Konieczny Emilian KŁ.Ryś Stargard   20.03.2004
204 Konieczny Stanisław KŁ.Łoś Trzebiatów   20.08.2004
205 Korkosz Stanislaw KŁ. Lis Błotno 3.11.1997  
206 Korkosz Stanisław SORŁ   22.06.2007
207 Kornacki Remigiusz KŁ. Kania 7.02.1991  
208 Kosek Jan KŁ.Rega Gryfice   18.08.2003
209 Kosiłko Bronisław KŁ. Jeleń Sz-n 15.10.1995  
210 Kosiński Dariusz KŁ.Eskulap Starg   22.06.2007
211 Kostka Marian KŁ.Głowacz   18.08.2003
212 Kościński Mirosław KŁ.Łoś Trzebiatów   20.08.2004
213 Kot Stefan KŁ.Łoś Sz-n   22.06.2007
214 Kot Tadeusz KŁ.Łoś Sz-n   22.06.2007
215 Kotowicz Jerzy KŁ.Trop   2.09.2005
216 Kowalski Józef KŁ.Łoś Pyrzyce   20.08.2004
217 Kowalski Sylweriusz KŁ.Szarak W-wa   22.06.2007
218 Kowcun Zbigniew KŁ.Głowacz   20.08.2004
219 Kozak Stefan WKŁ.Sokół 3.11.1996 21.01.2003
220 Kozera Henryk WKŁ.Bażant Sz-n   20.03.2004
221 Kozicki Włodzimierz KŁ.Trop   9.05.2005
222 Kozłowski Antoni KŁ. Bielik 26.10.1988  
223 Kozłowski Edward KŁ.Rogacz Stargard   19.06.2006
224 Kozłowski Józef WKŁ.Bażant Trzebiatów   2.09.2005
225 Kropski Teofil KŁ.Dzik Świnoujście 7.07.1988  
226 Krucewicz Ryszard KŁ. Bór 3.11.1994  
227 Krupa Józef KŁ.Orzeł Świnoujście   22.06.2007
228 Kryt MIchał KŁ.Rega Gryfice   24.10.2002
229 Krzemień Grzegorz niestowarzyszony 3.11.1996  
230 Krzyżanowski Witold KŁ.Knieja Jaromin   24.10.2002
231 Kubacki Stanisław 3.11.1996  
232 Kubiaczyk Kazimierz KŁ.Knieja Sz-n   19.06.2006
233 Kucharski Ryszard SORŁ   22.06.2007
234 Kuczyński Stanisław KŁ. Bór 3.11.1996  
235 Kulka Jerzy KŁ.Dzik Gryfice   22.06.2007
236 Kulpa Henryk KŁ. Szarak 3.11.1996  
237 Kurach Jan KŁ.Tumak   2.09.2005
238 Kurpios Marek 26.10.1988  
239 Kurycki Jan KŁ.Łoś Pyrzyce   20.08.2004
240 Kuźma Janusz KŁ. Szarak 15.10.1995 19.06.2006
241 Kuźma Leon KŁ. Szarak 3.11.1996  
242 Kwiatkowski Czesław KŁ.Eskulap Starg 7.02.1991 1.08.2002
243 Kwieciński Krzysztof KŁ.Dzik Gryfice   22.06.2007
244 Kwiryng Stefan KŁ.Orzeł Świnoujście   18.08.2003
245 Lalurny Jan niestowarzyszony 26.10.1988  
246 Leoniuk Stefan KŁ.Łoś Szczecin 26.11.1988  
247 Leszczyński Jan KŁ.Nemrod Lipiany   6.05.2003
248 Lewicki Piotr KŁ.Knieja Sz-n   19.06.2006
249 Linhard Waldemar KŁ.Rogacz Stargard   19.06.2006
250 Linkiewicz Henryk KŁ.Knieja Jaromin   18.08.2003
251 Lipski Jacek KŁ. Knieja Sz-n 3.11.1996 24.10.2002
252 Lysy Władysław KŁ.Tumak   10.02.2003
253 Łagosz Jerzy KŁ. Dublet 23.11.1992  
254 Łaskawiec Waldemar KŁ.Bór 7.02.1991 19.06.2006
255 Łącki Tomasz były przew. ZG PZŁ 17.11.1987  
256 Łogin Anatol KŁ. Knieja Witnica 26.10.1988  
257 Łogin Maciej członek NRŁ 3.11.1992   
258 Łogin Wojciech KŁ.Knieja Witnica   24.10.2002
259 Łopatowicz Jan WKŁ.Bażant Trzebiatów   3.11.2006
260 Łukasiewicz Edward KŁ.Rogacz Stargard   19.06.2006
261 Łuszczyk Antoni KŁ.Łoś Pyrzyce   19.06.2006
262 Macioszek Andrzej KŁ. Knieja Sz-n 26.10.1988  
263 Macuła Antoni WKŁ.Bażant Trzebiatów   18.08.2003
264 Macyszyn Tadeusz KŁ.Grzywacz Miedwie   20.08.2004
265 Maczuga Mirosław KŁ.Bażant Trzebiatów   24.10.2002
266 Madajczyk Zdzisław KŁ.Trop   9.05.2005
267 Major Sylwester WKŁ.Sokół   20.03.2004
268 Makar czesław WKŁ.Bażant Trzebiatów   20.03.2004
269 Malach Tomasz KŁ.Jeleń Kamień   19.06.2006
270 Malinowski Eugeniusz ferma przemysłowa Kołbacz 17.12.1987  
271 Maliński Edwin KŁ.Nemrod Lipiany   24.10.2002
272 Małolepsza Augustyna były prezes "Jedności Łowieckiej" 17.12.1987  
273 Mancewicz Jerzy KŁ.Rega Gryfice   20.08.2004
274 Marciniak Janusz KŁ.. Trop 15.10.1995 15.12.2003
275 Markowski Antoni KŁ. Bielik Sz-n 22.10.1992  
276 Marszałek Krzysztof WKŁ.Sokół   24.10.2002
277 Marszałek Zdzisław KŁ. Knieja Sz-n 3.11.1994 24.10.2002
278 Masny Jan KŁ.Szarak Sz-n   19.06.2006
279 Maślany Mieczysław KŁ.Nemrod Lipiany   19.06.2006
280 Matejuk Władysław WKŁ.Sokół 3.11.1996  
281 Mazur Jan KŁ.Orzeł Świnoujście   18.08.2003
282 Mazuro Jan KŁ.Głowacz   24.10.2002
283 Mandela Janusz   7.07.1988  
284 Michałowski Jerzy KŁ.Dzik Gryfice   22.06.2007
285 Mickiewicz Boguslaw KŁ.Knieja Sz-n   17.02.2006
286 Mieczkowski Jan KŁ.Dzik Gryfice   2.09.2005
287 Mikłasz Marek KŁ. Orlik 16.09.1996 24.10.2002
288 Miler Bogusław KŁ.Dzik Gryfice   2.09.2005
289 Milko Jan KŁ.Drop Sz-n   15.12.2003
290 Mincewicz Wirgiliusz  KŁ.Głowacz   20.08.2004
291 Momot Edward KŁ.Głowacz   20.08.2004
292 Mosler Stanislaw KŁ.Knieja Jaromin   24.10.2002
293 Moszan Franciszek KŁ.Szarak Sz-n 3.11.1996 7.03.2002
294 Mroczkowski Zenon KŁ.Dzik Grifice   24.10.2002
295 Mruk Ryszard KŁ.Orzeł Świnoujście   18.08.2003
296 Mucha Jan KŁ. Łoś Sz-n 7.02.1991  
297 Murawski Henryk KŁ. Bielik 26.10.1988  
298 Murzynowski Aleksander WKŁ.Bażant Trzebiatów   2.09.2005
299 Nadolska Jadwiga KŁ.Eskulap Starg   17.10.2003
300 Nestorowicz Czesław KŁ.Rega Gryfice   20.08.2004
301 Niemyski Zdzisław WKŁ.Sokół   21.01.2003
302 Nikipirowicz Marcin KŁ.Orzeł Świnoujście   22.06.2007
303 Nosal Włodzimierz ZO PZŁ Sz-n   17.10.2003
304 Nowak Jerzy KŁ.Knieja Jaromin   18.08.2003
305 Nowak Józef KŁ.Trop   9.05.2005
306 Nowakowski Przemysław KŁ.Trop 26.10.1988  
307 Nowicki Jarosław KŁ. Szarak Warszawa 26.10.1988  
308 Nowicki Jarosław SORŁ   22.06.2007
309 Nowicki Ludomir KŁ. Szarak Warszawa 18.10.1997 22.06.2007
310 Nożewski Mieczysław KŁ.Trop Szczecin 3.11.1996  
311 Nykiel Jan KŁ.Głowacz   24.10.2002
312 Nyks Ksawery KŁ.Grzywacz Miedwie   20.08.2004
313 Okapiec Antoni KŁ.Głowacz   20.08.2004
314 Oleksy Ryszard KŁ.Nemrod Lipiany   19.06.2006
315 Olędzki Ryszard KŁ.Trop Szczecin 3.11.1997  
316 Onyszczuk Mirosław KŁ.Ryś Choszczno   22.06.2007
317 Onyszczuk Tadeusz KŁ.Ryś Choszczno 26.07.1997  
318 Orłowski Jerzy KŁ.Ryś Choszczno 26.07.1997  
319 Orłowski Jerzy KŁ.Przepiórka Pyrzyce   20.08.2004
320 Orłowski Jerzy KŁ.Ryś Choszczno   22.06.2007
321 Orwat Henryk KŁ. Bielik 18.10.1997  
322 Orzeł Czesław KŁ.Łoś Goleniów   22.06.2007
323 Ossowski Zygmunt KŁ.Orlik 10.11.1989 15.12.2003
324 Ostapczuk Włodzimierz KŁ.Kania 3.11.1996 20.08.2004
325 Otremba Piotr KŁ.Knieja Jaromin   24.10.2002
326 Pabianek Tadeusz WKŁ.Bażant Trzebiatów   18.08.2003
327 Pachciarek Edward KŁ.Orzeł Świnoujście   18.08.2003
328 Packań Michał WKŁ.Sokół 3.11.1996 24.10.2002
329 Pakuła Rafał KŁ.Jeleń Kamień   18.08.2003
330 Pasieka Jerzy KŁ.Rogacz Stargard   22.06.2007
331 Paszkowski Jerzy KŁ.Rega Gryfice   24.10.2002
332 Pawęzka Eugeniusz KŁ.Żubr Sz-n 3.11.1998  
333 Pawkowicz Wiesław KŁ.Żubr Sz-n   6.05.2003
334 Pawlik Zdzisław KŁ.Lis Błotno 3.11.1997  
335 Peciak Roman WKŁ. Cyranka 1987  
336 Pecyński Ryszard WKŁ.Bażant Trzebiatów   18.08.2003
337 Pender Kazimierz KŁ.Orzeł Świnoujście   22.06.2007
338 Pękala Ryszard KŁ.Knieja Resko   24.10.2002
339 Piasecki Stanisław KŁ.Eskulap Starg   20.08.2004
340 Pietras Alojzy SORŁ   22.06.2007
341 Pietrusiński Stanisław   1987  
342 Pietrzak Tadeusz były prezes NRŁ 17.12.1987  
343 Pietrzykowski Ryszard KŁ.Eskulap Starg   1.08.2002
344 Piętal Antoni KŁ.Łoś Trzebiatów   18.08.2003
345 Piętal Jacek Tomasz KŁ.Łoś Trzebiatów   6.05.2003
346 Piętal Jan KŁ.Łoś Trzebiatów   24.10.2002
347 Pijewski Zdzisław 26.07.1997  
348 Pilch Krzysztof WKŁ.Bażant Trzebiatów   20.03.2004
349 Piński Zbigniew KŁ.Rogacz Stargard   9.05.2005
350 Piwoni Michał WKŁ.Sokół   21.01.2003
351 Piwoni Roman KŁ.Łoś Pyrzyce   20.08.2004
352 Piwoni Stanisław KŁ.Łoś Pyrzyce   2.09.2005
353 Plaskacz Łukasz KŁ.Knieja Sz-n   20.08.2004
354 Pleśniarowicz Stefan KŁ.Szarak Sz-n   18.08.2003
355 Podgórski Roman KŁ. Moczary Szczecin 26.10.1988  
356 Podlaski waldemar KŁ.Jeleń Kamień   19.06.2006
357 Pokorski jacek KŁ.Rega Gryfice   2.09.2005
358 Polan Wieslaw KŁ.Dzik Gryfice   24.03.2003
359 Polanowski Eugeniusz KŁ.Dzik Gryfice   24.03.2003
360 Polanowski Tadeusz KŁ.Dzik Gryfice   22.06.2007
361 Polewczak Tomasz KŁ.Łoś Pyrzyce   20.08.2004
362 Polewczak Tomasz KŁ.Łoś Pyrzyce   2.09.2005
363 Pomianowski Zbigniew KŁ. Bór 15.10.1995 24.10.2002
364 Porębski Dariusz WKŁ.Sokół   6.05.2003
365 Potrawski Józef KŁ.Dąb Rogowo   24.10.2002
366 Prauziński Maciej KŁ.Trop   9.05.2005
367 Prażuch Jerzy KŁ.Żubr Sz-n   6.05.2003
368 Prez Tadeusz KŁ.Ryś Stargard   19.06.2006
369 Prywerek Bogdan KŁ.Nemrod Lipiany   19.06.2006
370 Prywerek Zbigniew KŁ. Nemrod 3.11.1994 24.10.2002
371 Przanowski Andrzej KŁ.Głuszec Sz-n   22.06.2007
372 Przykucki Marian abp Były abp Diecezji Szczec/Kamieńsk. 3.11.1995  
373 Putkowski Bronisław KŁ.Orlik 7.02.1991  
374 Putyrski Eugeniusz KŁ.Dąb Rogowo   24.10.2002
375 Pychtin Włodzimierz KŁ. Bielik 1987  
376 Pylak Edward KŁ.Dąb Rogowo   24.10.2002
377 Pypla Henryk KŁ.Głowacz   18.08.2003
378 Radziejowski Czesław WKŁ.Sokół 26.10.1988  
379 Radzikowski Ryszard KŁ.Rogacz Stargard   26.03.2007
380 Rataj Stanislaw KŁ. Rogacz Węgorzyno 3.11.1996  
381 Rembacz Wojciech N-ctwo Myślibórz   6.05.2003
382 Rembacz Wojciech KŁ.Nemrod Lipiany   19.06.2006
383 Reterski Edmund KŁ.Ryś Stargard   19.06.2006
384 Robakowski Lech KŁ.Nemrod Lipiany   6.05.2003
385 Rodzoch Piotr KŁ.Eskulap Starg   22.06.2007
386 Roga Władysław KŁ. Jeleń Sz-n 22.10.1992  
387 Rola Kazimierz KŁ.Sokól 10.12.1990  
388 Romanowski Dariusz KŁ.Łabędź Mrzeżyno   24.03.2003
389 Rosiński Jerzy KŁ.Rogacz Stargard   19.06.2006
390 Rosochacki Janusz KŁ.Ryś Stargard   6.05.2003
391 Rot Tadeusz KŁ. Jeleń Sz-n 15.10.1995  
392 Róg Waldemar KŁ.Łoś Pyrzyce   20.03.2004
393 Ruchniak Tadeusz KŁ.Szarak W-wa   22.06.2007
394 Ruszkowski Sławomir KŁ.Łoś Trzebiatów   20.03.2004
395 Rybkowski Kazimierz KŁ.Eskulap Starg   1.08.2002
396 Rycielski Roman KŁ.Łoś Goleniów   22.06.2007
397 Rygielski Jerzy KŁ.Dąb Rogowo   6.05.2003
398 Rymszewicz Wiesław KŁ.Głowacz   20.08.2004
399 Rynkiewicz Zygmunt KŁ.Łoś Goleniów   22.06.2007
400 Ryszka Ferdynand KŁ.Tumak 7.07.1988 10.02.2003
401 Ryszka Jan KŁ.Tumak   10.02.2003
402 Rzepecki Marek KŁ.Łabędź Mrzeżyno   19.06.2006
403 Sacharuk Stanisław WKŁ.Bażant Trzebiatów   20.12.2004
404 Sadowski Roman KŁ. Szarak sz-n   7.03.2002
405 Sadowski Wiesław KŁ.Szarak Sz-n   7.03.2002
406 Samulak Zdzisław KŁ.Łoś Pyrzyce   20.08.2004
407 Sawa Edward KŁ.Łoś Pyrzyce   19.06.2006
408 Sawicki Bernard KŁ.Łabędź Mrzeżyno   21.03.2005
409 Schramm Roman KŁ.Ryś Nowoga.   24.10.2002
410 Serdyński Józef KŁ. Knieja Sz-n 14.11.1987 24.10.2002
411 Sieciński Hieronim KŁ.Żubr Sz-n   6.05.2003
412 Siegień Zygmunt KŁ.Trop   2.09.2005
413 Siejkowski Leszek SORŁ   27.06.2005
414 Sinica Jarosław WKŁ.Sokół   18.08.2003
415 Siwicki Wiesław KŁ.Rega Gryfice   19.06.2006
416 Siwiec Andrzej KŁ.Rega Gryfice   20.08.2004
417 Siwiec Jan KŁ.Rega Gryfice   2.09.2005
418 Skorupa Lucjan KŁ.Knieja Sz-n   19.06.2006
419 Skrętowski Jerzy KŁ.Trop 3.11.1997  
420 Skrętowski Jerzy KŁ.Trop   9.05.2005
421 Skuza Zygmunt KŁ.Jeleń Kamień   6.05.2003
422 Smoczek Edward KŁ.Bór 26.10.1988 15.12.2003
423 Smoleń Alfred KŁ.Grzywacz Miedwie   21.03.2005
424 Sobczyk Zbigniew KŁ.Głowacz   20.08.2004
425 Sokołowski Janusz WKŁ.Bażant Trzebiatów   3.11.2006
426 Solski Zbigniew KŁ.Eskulap Starg   1.08.2002
427 Sołowiej Adam KŁ.Bażant Trzebiatów   6.05.2003
428 Sołowiej Adam WKŁ.Bażant Trzebiatów   6.05.2003
429 Sosiński Henryk WKŁ Cyranka   24.10.2002
430 Sozański Albin KŁ.Cyranka Trzczińsko Zdrój 3.11.1996  
431 Spietelun Andrzej Paweł KŁ.Łoś Trzebiatów   24.10.2002
432 Stachurski Grzegorz KŁ.Głowacz   24.10.2002
433 Stareńczak Janusz KŁ.Dzik Świn.   1.07.2002
434 Stasieczek Henryk KŁ.Łoś Goleniów   24.10.2002
435 Stefaniak Edward KŁ.Nemrod Lipiany   6.05.2003
436 Stempel Jan KŁ.Łoś Goleniów   22.06.2007
437 Stodolski Jan KŁ.Eskulap Starg   1.08.2002
438 Stromidło Ludwik KŁ.Orzeł Smierdnica 3.11.1996  
439 Strycharczyk Józef KŁ.Jeleń Kamień   19.06.2006
440 Styrna Jan SORŁ   22.06.2007
441 Surma Mirosław WKŁ.Dąb Rogowo   20.08.2004
442 Surwiłło Janusz WKŁ. Sokół 1987  
443 Sutuła Andrzej WKŁ.Bażant Trzebiatów   2.09.2005
444 Sutuła Zbigniew WKŁ.Bażant Trzebiatów   18.08.2003
445 Sworowski Konrad KŁ.Łoś Goleniów   1.08.2002
446 Syroka Edward KŁ.Łoś Goleniów   22.06.2007
447 Szadowiak kazimierz KŁ.Jeleń Kamień   19.06.2006
448 Szafrański Adolf KŁ.Rega Gryfice   20.08.2004
449 Szafrański Henryk KŁ.Rega Gryfice   2.09.2005
450 Szalewski Jacek KŁ.Ryś Choszczno 26.07.1997  
451 Szalewski Jacek KŁ.Ryś Choszczno   22.06.2007
452 Szalewskia Kamila WKŁ.Sokół   18.08.2003
453 Szczodrowski Edward KŁ.Ryś Stargard   24.10.2002
454 Szpiech Władysław KŁ.Przepiórka Pyrzyce   22.06.2007
455 Szpiganowicz Antoni KŁ. Nadodrzańskie Szczecin 15.10.1995  
456 Sztuk Piotr KŁ.Łoś Trzebiatów   24.10.2002
457 Szulc Marek KŁ.Głowacz   24.10.2002
458 Szwajkowski Jan WKŁ.Bażant Sz-n   27.06.2005
459 Szwarc Janusz KŁ.Przepiórka Pyrzyce   20.08.2004
460 Szykuć Józef KŁ.Leśnik Goleniów   22.06.2007
461 Szymański Andrzej KŁ.Bażant Trzebiatów   24.10.2002
462 Szymański Bolesław KŁ.Szarak Szczecin 3.11.1996  
463 Szyszyło Zbigniew KŁ. Bór 3.11.1996  
464 Śliwka Edward KŁ. Orlik 10.12.1990  
465 Śmierzchalski Franciszek KŁ.Rogacz Stargard   19.06.2006
466 Śmierzchalski Walerian KŁ.Rogacz Stargard   19.06.2006
467 Świeca Kazimierz KŁ.Ryś Stargard   19.06.2006
468 Teclaf Franciszek KŁ.Łabędź Mrzeżyno   24.03.2003
469 Tomaszewski Jacek były przew. ZG PZŁ 15.03.1996  
470 Turbaczewski Krzysztof KŁ.Trop   2.09.2005
471 Tymczyszyn Marian KŁ.Nemrod Lipiany   24.10.2002
472 Tymosiewicz Zdzisław KŁ.Sokół Sz-n 10.12.1990  
473 Urbaniak Krzysztof KŁ.Przepiórka Pyrzyce   22.06.2007
474 Urbański Ludwik KŁ.Łoś Trzebiatów   24.10.2002
475 Utnicki Wiesław KŁ.Bażant Trzebiatów   24.10.2002
476 Uzdowski Mirosław KŁ.Trop Szczecin 3.11.1996  
477 Wais Andrzej KŁ.Żubr Sz-n   6.05.2003
478 Walczak Czesław WKŁ.Sokół   9.05.2005
479 Walczak Henryk KŁ.Głuszec Sz-n   22.06.2007
480 Walczak Mirosław WKŁ.Sokół   24.10.2002
481 Walter Janusz KŁ.Żubr Kamień Pomorski 3.11.1992 24.10.2002
482 Warcholak Stefan KŁ.Łabędź Mrzeżyno   2.09.2005
483 Warcholak Władysław KŁ.Łabędź Mrzeżyno   24.03.2003
484 Warszyński Jan WKŁ.Bażant Trzebiatów   18.08.2003
485 Warych Józef KŁ. Ryś Choszczno 26.07.1997  
486 Wasilewski Jan KŁ. Żuraw Szczecin 3.11.1996  
487 Wasiukiewicz Jan KŁ.Kania Sz-n   20.08.2004
488 Wawryk Michał KŁ. Rogacz Węgorzyno 3.11.1994 20.08.2004
489 Wdowiak Emil KŁ.Łabędź Mrzeżyno   24.03.2003
490 Wejsbrod Mieczysław KŁ.Łoś Goleniów   1.08.2002
491 Wiaderek Ryszard KŁ.Łoś Goleniów   1.08.2002
492 Wiechowski Seweryn KŁ. Orlik 10.11.1989  
493 Wieczerzak Marian WKŁ. Cyranka 7.02.1991  
494 Wielgos Zbigniew KŁ.Głowacz   18.08.2003
495 Wierciński Robert KŁ.Eskulap Starg   20.08.2004
496 Wierciński Zygmunt KŁ.Eskulap Starg   1.08.2002
497 Wierzbicki Ryszard WKŁ.Bażant Sz-n   18.08.2003
498 Wierzchoń Jan KŁ.Bielik Szczecin 18.10.1997  
499 Wierzchowski Tadeusz WKŁ.Sokół 7.02.1991  
500 Więcek Stanisław KŁ.Tumak 23.11.1992 10.02.2003
501 Wilczyński Kazimierz KŁ.Hubertus Mieszkowice   22.06.2007
502 Wilk Stefan KŁ.Eskulap Starg   1.08.2002
503 Wilk Zdzisław KŁ. Knieja Jaromin 3.11.1996  
504 Wincenciak Kazimierz KŁ.Łoś Pyrzyce   19.06.2006
505 Wiśniewski Bogdan WKŁ.Bażant Trzebiatów   20.08.2004
506 Wiśniewski Dominik KŁ.Bażant Trzebiatów   16.12.2002
507 Witkowski Tadeusz KŁ.Jeleń Łobez   24.10.2002
508 Wojciechowski Andrzej WKŁ.Sokół   24.10.2002
481 Wojciechowski Andrzej KŁ.Rega Gryfice   18.08.2003
482 Wojcieszonek Bogdan KŁ.Rega Gryfice   6.05.2003
483 Wolski Piotr KŁ.Rega Gryfice   18.08.2003
484 Woś Edward KŁOrzeł Smierdnica 3.11.1996  
485 Woś Marek KŁ.Szarak Sz-n 3.11.1996  
486 Wójcik Jan KŁ.Moczary Szczecin 26.10.1988  
487 Wójcik Jan KŁ.Żubr Sz-n   6.05.2003
488 Wójcik Stanisław KŁ.Knieja Jaromin   24.10.2002
489 Wójcikowski Grzegorz KŁ.Przepiórka Pyrzyce   22.06.2007
490 Wróblewski Czesław KŁ.Hubertus Mieszkowice   22.06.2007
491 Wróblewski Tadeusz KŁ.Nemrod Lipiany   19.06.2006
492 Wrubel Roman KŁ.Głowacz   20.08.2004
493 Wyganowski Andrzej KŁ.Szarak Sz-n 3.11.1996 7.03.2002
494 Wysocki Andrzej KŁ.Bielik Szczecin 18.10.1997  
495 Wysocki Andrzej ZO PZŁ Sz-n   17.10.2003
496 Wysocki Karol KŁ. Knieja Sz-n 1987 20.03.2004
497 Wziątek Stanisław były Wojewoda Zacodniopomorski   9.05.2005
498 Zakrzewski Bogusław KŁ.Bażant Trzebiatów   24.10.2002
499 Zarzycki Adam KŁ.Trop   2.09.2005
500 Zawarski Andrzej WKŁ.Bażant Trzebiatów   6.05.2003
501 Zduński Jan WKŁ.Bażant Trzebiatów   20.03.2004
502 Zdzieszyński Marek KŁ.Dzik Świn.   2.09.2005
503 Zieliński Czesław KŁ.Rega Gryfice   18.08.2003
504 Zieliński Sławomir KŁ.Rega Gryfice   19.06.2006
505 Zielonko Henryk KŁ.Żubr Kamień   24.10.2002
506 Ziółkowski Lech KŁ.Tumak   10.02.2003
507 Zybajło Mikolaj KŁ.Bielik Szczecin 22.10.1992  
508 Zych Marian KŁ.Tumak   10.02.2003
509 Zygmanowski Jerzy KŁ.Tumak   10.02.2003
510 Zysk Jan KŁ.Głowacz   20.08.2004
511 Żaczek Jan WKŁ.Bażant Trzebiatów   20.12.2004
512 Żebiełowicz Jan KŁ.Leśnik Goleniów   22.06.2007

 opracowanie: Komisja Odznaczeń Łowieckich  (stan na 6.11.2007)

[Do góry]