Odznaczeni w okręgu szczecińskim w 2017 r.

Lista członków PZŁ i kół łowieckich okręgu szczecińskiego, którym przyznano odznaczenia łowieckie w 2017 roku

 

 Złom

  1.Mucho Andrzej – Diana Szczecin
2.Dudziak Antoni – Bór Przemocze

Złoty Medal Zasługi Łowieckiej:

  1. Barwinek Władysław – Sokół Szczecin
2. Borkowski Arkadiusz – Głowacz Szczecin
3. Cieliński Jerzy – Orzeł Świnoujście
4. Ciereszko Czesław – Ryś Stargard Szczeciński
5. Dubicki Romuald – Cyranka Szczecin
6. Jackowski Hilary – Ryś Stargard Szczeciński
7. Pasieka Jerzy – Rogacz Stargard Szczeciński
8. Piętal Antoni – Łoś Trzebiatów
9. Wierciński Zygmunt – Eskulap Stargard Szczeciński

 Srebrny Medal Zasługi Łowieckiej:

  1. Bartos Edward – Lis Błotno
2. Chwalek Ludwik – Orlik Szczecin
3. Figura Piotr – Knieja Jaromin
4. Jurkiewicz Adam – Diana Szczecin
5. Kitzman Waldemar – Ryś Choszczno
6. Kłos Jacek - Bażant Szczecin
7. Kolasiński Jerzy – Sokół Szczecin
8. Kowalczyk Stanisław – Lis Błotno
9. Krzyżanowski Witold – Knieja Jaromin
10. Kuzior Michał – Szarak Warszawa
11. Lewandowski Jan – Dziczy Las Swobnica
12. Pilkiewicz Władysław – Knieja Szczecin
13. Stelmach Ryszard – Lis Błotno
14. Szalewski Jacek – Ryś Choszczno
15. Sztuka Saturnin – Dziczy Las Swobnica
16. Wieczorkiewicz Aleksander – Orlik Szczecin
17. Zawadzki Mariusz – Sokół Szczecin
18. Zych Krzysztof – Ryś Stargard Szczeciński

 Brązowy Medal Zasługi Łowieckiej: 

 1. Bień Stanisław – Dziczy Las Swobnica
2. Binkowski Bronisław – Przepiórka Pyrzyce
3. Brzozowski Arkadiusz – Orlik Szczecin
4. Caryk Tomasz – Przepiórka Pyrzyce
5. Cichecki Krzysztof – Knieja Szczecin
6. Ciukaj Henryk – Rogacz Stargard Szczeciński
7. Czajka Tadeusz – Orzeł Świnoujście
8. Czechowski Jarema – Eskulap Stargard Szczeciński
9. Dołhań Piotr – Lis Błotno
10. Doszczeczko Stanisław – Przepiórka Pyrzyce
11. Dragan Czesław – Diana Szczecin
12. Dubicki Przemysław – Cyranka Szczecin
13. Dudkiewicz Władysław – Przepiórka Pyrzyce
14. Fojna Tomasz – Cyranka Szczecin
15. Gąsior Ryszard – Knieja Resko
16. Gąsiorek Alicja – Głuszec Szczecin
17. Kalinowski Andrzej – Ryś Choszczno
18. Kiełek Cezary – Łoś Goleniów
19. Kiernicki Artur- Sokół Szczecin
20. Kołodziejski Henryk – Dziczy Las Swobnica
21. Kotynia Krzysztof – Lis Błotno
22. Kruszyński Wiesław – Rogacz Stargard Szczeciński
23. Maniak Stanisław – Łoś Goleniów
24. Mosler Leszek – Łoś Goleniów
25. Nadolska Jadwiga – Eskulap Stargard Szczeciński
26. Niedźwiedzki Krzysztof – Orzeł Świnoujście
27. Nowak Stefan – Rogacz Stargard Szczeciński
28. Ochał Zdzisław – Sokół szczecin
29. Onyszczuk Mirosław – Ryś Choszczno
30. Panasz Krzysztof – Cyranka Szczecin
31. Pietrzak Bogusław – Szarak Warszawa
32. Pliszka Julian – Słonka Szczecin
33. Pytlik Tomasz – Eskulap Stargard Szczeciński
34. Rychter Sebastian – Eskulap Stargard Szczeciński
35. Sandomierski Andrzej – Cyranka Szczecin
36. Sim Marian – Szarak Warszawa
37. Sobczak Edward – Bór Przemocze
38. Sobczak Sylwester – Bór Przemocze
39. Stachowicz Kazimierz – Bór Szczecin
40. Strumiński Waldemar – Łoś Goleniów
41. Syroka Edward – Łoś Goleniów
42. Szaniawski Edward – Bór Szczecin
43. Szymanowicz Lech – Dziczy Las Swobnica
44. Szymański Przemysław – Rogacz Stargard Szczeciński 
45. Wegners Artur – Lis Błotno
46. Żak Stefan – dziczy Las Swobnica


 

      

 

 


 
                         [Do góry]