Odznaczeni w okręgu szczecińskim w 2014 r.

Lista członków PZŁ i kół łowieckich okręgu szczecińskiego, którym przyznano odznaczenia łowieckie w 2014 roku

 

 Złom

  Jackowski Mieczysław, Janiak Wojciech, Świderski Zdzisław, Koło Łowieckie Łoś Trzebiatów

Złoty Medal Zasługi Łowieckiej:

  Anioł Kazimierz, Bernad Aleksander, Domagała Michał, Mruk Ryszard, Nykiel, Jan, Piszczek Stanisław, Reda Sylwester, Sarnowski Henryk, Stachurski Grzegorz, Woś Marek, Zawada Jerzy, Zdanowicz Aleksander, Koło Łowieckie Kania Szczecin, Wojskowe Koło Łowieckie Słonka.

 Srebrny Medal Zasługi Łowieckiej:

  Antczak Edward, Bageński Jan, Bancewicz Roman, Bień Andrzej, Bill Józef, Borkowski Mariusz, Borsukowski Mikołaj, Brzezowski Jarosław, Chrobrowski Stanislaw, Detmer Mirosław, Dobrucki Edward, Dudziak Sławomir, Fedorski Stanisław, Gołębiowski Wacław, Grodziski Medard, Jagiełka Stanisław, Jóźwiak Zdzisław, Juszkiewicz Andrzej, Kmieć Henryk, Kmieć Tomasz, Kowcun Zbigniew, Lejczak Andrzej, Malec Józef, Niemczuk Ryszard, Obertaniec Mariusz, Putyrski Eugeniusz, Radny Wacław, Rybkowski Kazimierz, Stareńczak Janusz, Szafrański Grzegorz, Szcześniak Henryk, Sztuk Piotr, Warszawski Ryszard, Wodecki Grzegorz, Wróbel Andrzej, Zimny Zygmunt, Zygała Jarosław,

 Brązowy Medal Zasługi Łowieckiej: 

  Abramowicz Dariusz, Abramyk Jan, Banachowski Bogdan, Grodziski Medard, Guźniczak Kazimierz, Kaczmarek Edward, Kalicki Izydor, Kałek Bolesław, Karg Władysław, Kluza Wiesław, Kołcun Jerzy, Kostuchowski Brunon, Kowalewski Daniel, Krawacki Andrzej, Krawacki Tomasz, Kwiecień Krystian, Łakomy Bogdan, Makowski Jerzy, Malec Przemysław, Micuga Jerzy, Mikołajczyk Józef, Misiur Michał, Muskała Bogdan, Nowicki Mieczysław, Oleksy Ryszard, Oleszek Tomasz, Olszonowicz Oskar, Osękowski Marian, Pałubiak Zbigniew, Piasecki Stanisław, Piasecki Wojciech, Pizoń Jarosław, Prywerek Bogdan, Reda Tomasz, Romanowicz Wiesław, Skorupa Dariusz, Stefaniak Edward, Szafrański Jacek, Szulc Mariusz, Tessa Mirosław, Wierszyło Andrzej, Wilk Beata, Wójcikiewicz Edward, Wróbel Krzysztof, Wróblewski Tadeusz, Zachoszcz Zdzisław, Zasławski Marek, Ziobrowski Ireneusz, Żołyński Witold.


 

        i

 

 


 
                         [Do góry]