Odznaczeni w okręgu szczecińskim w 2011 r.

Lista członków PZŁ i kół łowieckich okręgu szczecińskiego, którym przyznano odznaczenia łowieckie w 2011 roku

.

Złoty Medal Zasługi Łowieckiej:

  Klimowski Tadeusz , Kopka Marian, Kuczyński Stanislaw , Majzner Tadeusz , Piński Zbigniew , Rataj Stanisław, 
Szymański Bolesław , Koło Łow. Żubr Kamień Pom. Koło Łow.Głuszec Szczecin, Koło Łow. Rogacz Węgorzyno
Koło Łow. Daniel Stargard Szcz , Koło Łow. Ryś Nowogard

 Srebrny Medal Zasługi Łowieckiej:

  Bogdański Henryk, Borek Ryszard, Buchwał Jan, Domański Franciszek, Domański Jerzy, Frąckiewicz Zdzisław , Gargol Janusz, Gern Jarosław , Grubba Józef , Jankowski Zygmunt, Kamiński Waldemar, Kinasz Kazimierz, Konieczny Emilian, Kosiński Tadeusz, Kościołowicz Eugeniusz, Kramek Tadeusz, Niemyski Zdzisław, Pasieka Jerzy, 
Przanowski Andrzej, Pułaski Andrzej, Sinica Jarosław, Spietelun Andrzej, Szafrański Bogdan, Wakuliński Andrzej, Wierzchowski Tadeusz, Wójcik Eugeniusz, Ziółkowski Lech

 Brązowy Medal Zasługi Łowieckiej: 

  Adamczyk Zbigniew, Babiński Rajmund, Bodyński Jerzy, Bratek Władysław, Brzdęk Jacek. Brzeziński Krzysztof , Ceran Janusz , Czupryński Wiesław, Dycha Jarosław, Dziurbas Zbigniew, Faściszewski Tadeusz , Germanowicz Aleksander, Giłka Anita, Giłka Leszek, Gobber Rafał, Gralak Artur, Gredka Waldemar, Gruszka Andrzej, Hendzel Józef, 
Hołowicki Stefan, Jankowicz Marek, Jurek Józef, Kamiński Józef, Karasiak Ryszard, Kłos Jacek, Kołoszuk Anatol, Kruczek Jan, Krych Roman, Krzyśpiak Adam, Kujawa Wiesław, Kupis Stanisław, Kuźmicz Tadeusz, Kwiatkowski Tadeusz, Lechowski Dariusz, Łowejko Waldemar, Łuszczyk Miłosz, Łyczko Władysław, Masłowski Wiesław, Mazur Stefan, Mijal Przemysław , Niedwiedź Antoni, Okólski Alojzy, Pender Kazimierz, Piątek Krzysztof, Pisula Irena, Piwoni Jarosław, Przywara Dorota, Ptaszek Ryszard, Ratus Janusz, Raźnieski Józef, Reginia Mariusz, Ruchniak Marcin, Sankiewicz Mirosław, Sawicki Krzysztof, Smerdka Stanisław, Smyk Zdzisław, Sołtys Franciszek, Soroko Kazimierz, 
Stelmach Stanisław, Strzałka Marian, Strzałka Tadeusz, Szalewska Kamila, Szulc Adam, Szyjka Grzegorz, Szylin Jarosław, Śmierzchalski Walerian, Tarnowski Ryszard, Turzański Artur, Urban Józef , Walczak Grzegorz , Walczak Mirosław, Winnicki Jerzy, Wojciechowski Maciej, Wojcieszek Zbigniew, Wojtyłko Sławomir, Zachoszcz Bronisław, Zielonka Henryk, Zięciak Henryk, Ziółkowski Wojciech, Zwolankiewicz Klemens


zobacz szczegóły w pdf

 

        i

 

 


 
                         [Do góry]