Odznaczeni w okręgu szczecińskim w 2009 r.

Lista członków PZŁ i kół łowieckich okręgu szczecińskiego, którym przyznano odznaczenia łowieckie w 2009 roku

 Złom

KŁ "Orlik" w Szczecinie, KŁ "Nemrod" w Lipianach.

Złoty Medal Zasługi Łowieckiej:

  KŁ "Diana" w Szczecinie, KŁ "Jeleń" w Chojnie, Zygmunt Bieńczak, Emil Gniady, Tadeusz Guzek, Stanisław Mrozik, Jerzy Skutecki, Ludwik Urbański.

 Srebrny Medal Zasługi Łowieckiej:

  Aleksander Bernad, Florian Błachowiak, Zdzisław Bogdanowicz, Czesław Ciereszko, Wacław D±browski, Stefan Durko, Stanisław Dziubek, Jerzy Fengler, Mirosław Goryniak, Andrzej Kazimierczak, Henryk Kozera, Jan Majzel, Ryszard Maleika, Ryszard Misiura, Ryszard Mruk, Ksawery Nyks, Wojciech Piasecki, Antoni Piętal, Kazimierz Płonka, Roman Rygielski, Marek Szulc, Jerzy Zawada, Jan Zieliński.

 Br±zowy Medal Zasługi Łowieckiej: 

  Adam Adamczyk, Karol Antoniuk, Jan Bageński, Paweł Besztak, Jarosław Brzezowski, Tomasz Dobraniecki, Waldemar Dobryłko, Edward Dorucki, Waldemar Dywicki, Bogdan Dzioba, Tadeusz Furtak, Kazimierz Gawlas, Marek Grębosz, Zbigniew Gradoń, Tomasz Grubba, Władysław Grzanka, Jerzy Harnatkiewicz, Waldemar Jakubiszyn, Wiesław Janica, Grzegorz Jelonek, Leszek Jędrzejczak, Władysław Kacperski, Zdzisław Kałużny, Adam Kaszczyński, Eugeniusz Kijas, Jan Kuricki, Henryk Krawczyk, Henryk Lemański, Jan Lewandowski, Hubert Łaskawiec, Marek Łatkowski, Janusz Łyjak, Krzysztof Marszałek, Jerzy Marek, Kazimierz Mazur, Mariusz Maruszak, Ireneusz Maleika, Waldemar NiedĽwiecki, Marian Nikiprowicz, Zenon Nowaczyk, Andrzej Ornowski, Michał Pawluk, Michał Piwoni, Stanisław Polański, Roman Piwoni, Marek Puchalski, Jerzy Przystupa, Stanisław Podskalny, Grzegorz Szafrański,
Piotr Sztuka, Saturnin Sztuka, Bogdan Taraszkiewicz, Mirosław Teper, Piotr Wiszniewski, Jan Wójcik, Wiesław
Wroński, Edward Sienkiewicz, Jerzy Wójcik, Władysław Żołyński, Stanisław Żywicki, Mariusz Zawadzki, Józef Ziemiański, Ryszard Ziółkowski, Jarosław Zygała.


Medal Za Zasługi Dla Łowiectwa Ziemi Szczecińskiej: 


Ankutowicz Marek, Białek Stanisław, Bogdanowicz Andrzej, Bojko Jan, Czajkowski Wojciech, Hałuszko Mieczysław,
Hansz Czesław, Hendzel Józef, Janicki Jerzy, Jasiewicz Wojciech, Jasion Michał, Ja¶kiewicz Dariusz, Jużwiak Zdzisław, Kaczanowski Mieczysław, Lachowicz Jan, Łabęcki Adam, Łuczak Leszek, Malinowski Eugeniusz, Miazga Marek, Mikołajczyk Stanisław, Muszkiewicz Andrzej, Nowak Dariusz, Ole¶niewicz Zbigniew, Ossowska Zofia, Osiak Janusz, Pasławski Bernard, Płonka Kazimierz, Pługowski Andrzej, Rajkiewicz Ryszard, Rataj Mariusz, Radziun Władysław, Rogoziński Zygmunt, Słomski Wojciech, Skrzyniarz Adam, Stosio Ryszard, Sosiński Andrzej, Swora Stanisław, Sypień Mieczysław, Szafrański Mirosław, Sztuka Saturnin, Szulczyk Jan, Tymofijewicz Roman, Walu¶ Henryk, Warcholak Bogusław, Wilk Jan, Zdanowicz Marek, Zborszczyk Andrzej, Ziobrowski Ireneusz.

 

        i

 

 


 
                         [Do góry]