Odznaczeni w okręgu szczecińskim w 2008 r.

Lista członków PZŁ i kół łowieckich okręgu szczecińskiego, którym przyznano odznaczenia łowieckie w 2008 roku

 Złom

   KŁ „Dzik” w Świnoujściu, WKŁ „Bażant” w Trzebiatowie, Roman Borkowski, Wiesław Dobrzeniecki, Zbyszek Kimel.

Złoty Medal Zasługi Łowieckiej:

  KŁ „Dzik” w Gryficach, KŁ „Rega” w Gryficach, WKŁ „Łabędź” w Mrzeżynie, Zygmunt Cichocki, Stanisław Korkosz, Marian Skorupa, Zdzisław Świderski.

 Srebrny Medal Zasługi Łowieckiej:

  Andrzej Antkowiak, Władysław Barwinek, Jakub Bęćkowski, Zbigniew Boczek, Henryk Bućko, Andrzej Chorzępa, Michał Domagała, Henryk Grzesiak, Henryk Herman, Dariusz Janowski, Józef Kacprzewski, Zbigniew Karcewicz, Stanisław Karp, Tadeusz Kudłak, Jan Masny, Tadeusz Mirończuk, Zenon Mroczkowski, Jarosław Muzykiewicz, Jan Nykiel, Wiesław Pawłowski, Ryszard Pecyński, Andrzej Pędziszczak, Edward Pylak, Henryk Sarnowski, Leszek Sielicki, Jan Smereka, Antoni Stankowski, Ryszard Stareńczak, Edward Szczepanik, Jerzy Szwec, Tadeusz Śliwiński, Sławomir Wencel, Józef Węgrzyn, Andrzej Wiechowski, Bogdan Wiśniewski.

 Brązowy Medal Zasługi Łowieckiej: 

  Andrzej Bień, Marek Binek, Franciszek Błaszak, Bogusław Bordun, Mariusz Borkowski, Mikołaj Borsukowski, Ryszard Brygman, Krzysztof Brzozowski, Bronisław Buczkowski, Aleksander Chudzik, Ludwik Chwałek, Mieczysław Dziewitek, Tomasz Dzieża, Stanisław Fedorski, Klaus Gebhardt, Edmund Hrynkiewicz, Józef Jarosławski, Wacław Kędzia, Zbigniew Kołodziej, Wiesław Kołodziej, Włodzimierz Kotwas, Zbigniew Kowcun, Teresa Kozak, Józef Kozłowski, Sławomir Kuryło, Alojzy Lipa, Marek Łatacz, Jan Łopatowicz, Ryszard Łosiniecki, Adam Maciejkowicz, Józef Malec, Jerzy Mancewicz, Zdzisław Miłek, Wirgiliusz Mincewicz, Józef Nagaj, Ryszard Niemczuk, Jan Nowak, Jarosław Nyk, Zdzisław Orzałkiewicz, Jacek Pa-kulski, Krzysztof Pilch, Waldemar Podolski, Tadeusz Podskalny, Wiesław Polanowski, Zbigniew Przewoźny, Henryk Pypla, Mariusz Rataj, Mikołaj Sawka, Jan Sawka, Andrzej Siwiec, Janusz Stareńczak, Józef Strycharczyk, Bolesław Surmacz, Roman Surmacz, Ryszard Szarzec, Janusz Szwarc, Jerzy Turzański, Emil Wdowiak, Wiesław Wiese, Grzegorz Wodecki, Romuald Wołkowicz, Roman Wrubel, Andrzej Zalech, Andrzej Zatwarnicki, Czesław Zieliński, Stefan Żywicki. 

Medal Św. Huberta: 

  WKŁ „Orzeł” w Świnoujściu, Ryszard Czeraszkiewicz, Jacek Fabiszak, Zygmunt Leszczyński, Waldemar Łaskawiec, Ryszard Łosiniecki, Marian Przykucki, Edward Smoczek, Janusz Walter. 

Odznaka za Zasługi Dla Łowiectwa: 

Joanna Adamczyk, Teresa Dera, Władysław Diakun, Andrzej Grzana, Renata Korek, Kazimierz Lipiński, Marian Maliński, Lech Puzdrowski, Kazimierz Sać, Andrzej Szczygieł.

 

        i

 

 


 
                         [Do góry]