Odznaczeni w okręgu szczecińskim w 2005 r.

Lista członków PZŁ i kół łowieckich okręgu szczecińskiego, którym przyznano odznaczenia łowieckie w 2005 roku

 Złom

  KŁ „Trop” Szczecin, KŁ „Szarak” Szczecin.

Złoty Medal Zasługi Łowieckiej:

  Janusz Barczak, Wiesław Reginia, Wiesław Chałas, Józef Drozdowski, Henryk Sosiński, Marian Wieczerzak, Władysław Zawadzki, Franciszek Ziętarski, KŁ „Grzywacz” Miedwie, KŁ „Ło¶” Pyrzyce, KŁ „Sokół” Szczecin, KŁ „Żubr” Szczecin.

 Srebrny MedalZasługi Łowieckiej:

  Jerzy Data, Stanisław Hendzel, Jan Jakubik, Ireneusz Kiryk, Piotr Kozak, Bogusław Mickiewicz, Roman Schramm, Alfred Smole, Zbigniew Telszewski, Władysław Trzeciak, Zdzisław Tymosiewicz, Wiesław Zieleniewski.

 Br±zowy MedalZasługi Łowieckiej: 

  Tadeusz Abramiuk, Lech Andruszkiewicz, Edward Bartos, Ryszard Bogunki, Ryszard Borek, Zbigniew Chudzik, Lesław Dołhań, Romuald Dubicki, Andrzej Fedorowicz, Jan Gan, Jarosław Gern, Zdzisław Głoćko, Ryszard Hałas, Andrzej Janiak, Marek Janicki, Andrzej Jewsiej, Franciszek Kaszczyszyn, Józef Katulski, Wiesław Kicman, Stanisław Kiełbasa, Piotr Kmet, Tomasz Kmieć, Jan Kosek, Krzysztof Kotowicz, Ryszard Krzykawski, Witold Krzyżanowski, Jan Lachowicz, Ryszard Lalik, Antoni Macuła, Eugeniusz Marcinkiewicz, Józef Margoszczyn, Stanisław Mosler, Ryszard Mróz, Czesław Nestorowicz, Zdzisław Niedzielski, Jerzy Nowak, Henryk Nowosad, Stanisław Pałka, Jerzy Pasieka, Henryk Pawlaczyk, Krzysztof Pędziszczak, Jan Piętal, Wiktor Pizoń, Andrzej Pułanik, Wacław Radny, Tytus Rakowiecki, Zygmunt Rogoziński, Witold Ruciński, Andrzej Sandomierski, Józef Skiba, Jan Springer, Władysław Stolarz, Zbigniew Szychulski, Franciszek Teklaf, Zenon Urbaniak, Andrzej Wakuliński, Mateusz Walczak, Tadeusz Waligóra, Władysław Warcholak, Ryszard Warszawski, Bolesław Weisberg, Janusz Wiaderek, Ryszard Wierzbicki, Stanisław Wójcik, Zbigniew Wójcik, Marek Zdanowicz, Kazimierz Żaba.

Odznaka Za Zasługi dla Łowiectwa

  Jacek Fabiszak

 

 


 
                         [Do góry]