KŁ   "JELEŃ" w Maszewie
 
Koło liczy obecnie 50 - ciu członków. Siedziba Koła mieści się w miejscowości Nastazin, gdzie posiadamy obiekt nazywany "Ostoja". W obiekcie tym znajduje się duża świetlica, w której odbywają się zebrania i różne imprezy okolicznościowe oraz magazyny do przechowywania karmy na zimę. 
W tym roku nasze Koło obchodziło jubileusz 55 - cio lecia istnienia. Z tej okazji odbyły się dwie imprezy. Pierwsza z nich miała miejsce dnia 08 września 2007 r. O godzinie 9.00 na strzelnicy w Pucicach odbyły się zawody strzeleckie o mistrzostwo Koła. Pierwsze miejsce zdobył kol. G. Czarniak, drugie kol. R. Zasławski, trzecie kol. K. Winnicki. Następnie o godz. 18.00 w siedzibie Koła w Nastazinie odbyło się wręczenie nagród dla zwycięzców zawodów i rozdanie okolicznościowych statuetek oraz biesiada dla wszystkich członków Koła i zaproszonych gości. Zabawa zakończyła się o poranku dnia następnego. 
Druga impreza z okazji obchodów 55 - cio lecia Koła odbyła się tradycyjnie w dniu św. Huberta. O godzinie 8.00 rozpoczeło się Polowanie Hubertowskie, na którym pozyskano jedną łanię, trzy dziki (w tym jeden o wadze 115 kg pozyskany przez Kol. R. Wrzoska i drugi o wadze 110 kg pozyskany przez Kol. K. Winnickiego) oraz dwa lisy. Królem polowania został Kol. J. Cieślak. 
Po polowaniu odbyła się uroczysta biesiada dla członków Koła wraz z rodzinami.

[Do góry]